Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35 nap alatt 3kg lehetséges?...

35 nap alatt 3kg lehetséges? Hogyan?

Figyelt kérdés

csak 3kg-ot kéne fogynom(inkább hátsó úszógumiról) tudom, hogy nincs helyi zsírégetés. Heti 4* edzek, szóval izmos vagyok de az ott van, a lábaim vékonyak. alma alkatom van, de nemsokára lesz egy fellépés amire nagyon le kéne dobnom ezt a 3kg-ot magamról. Nem eszem kenyeret, csak abonettet vagy puffasztott rizset, sok víz, gyümölcs, zöldség, tojás és sajnos virsli(ezt tudom megoldani mint "hús")

hulahopp használna? heti 2*-3* 1óra? előre is köszönöm!

L/18


2012. febr. 27. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kalóriacsökkentés.
2012. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

3 kg!!!!


elmész wc-re és kész

2012. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

már így is 1200-1300 kcalt eszem egy nap, ez alá nem szeretnék(lehet) lemenni.

El vagyok keseredve, azt hiszik milyen könnyű leadni 3kg-ot, pedig egyáltalán nem így van. Én régóta szenvedek vele, egyszerűen nem mozdul. Már léböjtön is gondolkozom..

2012. febr. 27. 10:50
 4/14 anonim válasza:

Jól csinálod, így kell nagyjából. Lehet már nincs leadható zsírod, ez nem lehet gond? Amúgy aerobik mehet minden napra, úgy még könnyebb lesz, és mellette nagyon sok víz. Így szerintem menni fog az a 3 kiló, kitartás,és semmi nasi :)

Sikerülni fog!

2012. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én edzett vagyok, de ettől az alig 11 perctől, olyan izom lázam volt az első alkalom után, hogy arra szavak sincsenek :)


Sokan esküsznek erre a videóra. Én egy hónapja csinálom sok egyéb más mellett, még nem tudom hatásos volt-e mert csak havonta egyszer mérem magam centivel. Ez pedig majd csak 5-én lesz aktuális. De én úgy látom csökkent a párnácskám :)


http://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ

2012. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

fúú köszönöm:) most rögtön meg is csinálom:)

remélem nekem is hatásos lesz, bár én is elég edzett vagyok:))

2012. febr. 27. 11:10
 7/14 anonim válasza:

ha nem eszel 2 hétig csak levest

ott lesz a hatás

persze ha nem 40kiló vagy mert akkor zabálj

2012. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
159cm vagyok, és 49-50kg. de így jónak tűnik, de mivel aránytalan vagyok(alma alkat) így nem tűnök soványnak. csak a lábam:/ de ha 2hétig csak levest eszek, és utána visszaállok erre az étrendre, habár ez is diétás, akkor is hízni fogok az tuti:/
2012. febr. 27. 12:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 68 kg voltam (170 centihez, közepesen sportos), 5 kilót fogytam tizenhárom nap alatt, szóval szerintem nem lehetetlen. (~1000 kalóriát fogyasztok egy nap, hozzá kb 3/4ed órát edzek). Jó idő van, menj te is kocogni, ugrálókötelezni, és a fő, hogy igyál sokat, mert az csak jót tesz :) Menni fog, csak ne keseredj el :)

L/21

2012. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

uuu köszönöm:) ez most így kicsit feldobta a hangulatom:) nemsokára úgyis megyek edzeni:)

Futni meg úgy gondoltam, hogy márciustól járok majd, és hétvégente, mert hétköznap edzésem van:)

2012. febr. 27. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!