Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így folytatom visszahízok?

Ha így folytatom visszahízok?

Figyelt kérdés
Eddig majdnem 20 kg-t fogytam.(még 5öt akarok de ez sehogysem akar menni.)most tartok egy kis szünetet és ebben a 3 napban telezabáltam magam(diétás!) müzlikkel,zabpelyhekkel és turmixokkal:S állandóan ennék.falási rohamaim vannak.nemsokára abbahagynám ezt mert lehet újra beindul a fogyás és lemegy az az 5 kg...ha így zabálok van esélyem visszahízni?:S (minden nap 1 órát futok)mértem magam eddig kg-ra se centire nem híztam de félek hogy beindul mert úgy érzem magam mint egy ház...
2012. febr. 27. 13:28
 1/3 A kérdező kommentje:

ja és még valami amit kifelejtettem.

2 hónapja nem jött meg..lehet hogy azért van falási rohamom mert meg fog jönni?:S

2012. febr. 27. 14:04
 2/3 anonim ***** válasza:
vigyázz azért a kajálással, mert hiába turmix, ha megiszol belőle többet ugyanúgy magas energiatartalmat ad. ha futsz egy órát az úgymond "engedélyezi" hogy mondjuk benyomj egy-két müzliszeletet. vigyázz, hogy a gyomrod ne táguljon ki és mindig lehetőségeid szerint értékes ételeket/nassokat válassz! nekem szokott a mensi kivánósságot kiváltani, ha nálad is volt már ilyen akkor bizonyosan az is lehet a dologban.
2012. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 hónapja nem jött meg? És szerinted ez normális?


Hogy fogytál? Koplaltál?


Igen ha zabálsz, meghízol. De két nap alatt nem fogsz meghízni ne aggódj.


A falási roham annak a jele, hogy nem megfelelő módon étkeztél a diétád alatt. Nem vittél be megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyagokat, és a szervezeti követeli. Ez okozhatja azt is, hogy nem jön meg. És még nem mentél el nőgyógyászhoz? Kicsit jobban kéne magadra figyelned...

2012. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!