Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírleszívásról van valakinek...

Zsírleszívásról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Milyen árak vannak valójában, tehát pl. mennyibe kerül a hasról 10 kiló eltávolítása? Mennyire eredményes?

2012. márc. 3. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem éri meg, mert nem jó eljárás, egészségtelen. Megfelelő táplálkozással és sok testmozgással sokkal természetesebb módon tudsz fogyni.
2012. márc. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy az első Válaszoló maradi, de legalább nem egy lusta disznó mint te...


Google a barátod biztos találsz a kérdésre választ, és biztos van néhány fórum is erről.


De miután lusta vagy oda figyelni az étkezésre, és nem mozogsz, így a zsírleszívással azt éred el, hogy vmivel csinosabb leszel mindaddig amíg vissza nem hízol. Mert visszafogsz!


Üdv:


Egy másik maradi 1-2 órát sportoló válaszoló

2012. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már pedig én azt vallom: amit nem ad meg a természet, azt megadja a sebészet.
2012. márc. 5. 01:17
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Ebben igazad lehet, mondjuk ha nagyobb melleket szeretnél, vagy kacsa szájat.


De a megfelelő testsúlyt megadja a természet, az más kérdés, hogy oda figyelsz-e rá, hogy megtartsd vagy sem. Az igaz, hogy valaki pechesebb és könnyebben hízik mint más, de ha egy ilyen genetikájú ember oda figyel akkor ő sem fog elhízni.


Szóval nem a természet hibás, hanem te. És ha ezt nem látod be akkor gyakori páciens leszel a sebészeten.


Mondom ezt úgy hogy rajtam is még 10-15 kg felesleg van. De ez az én hibám, és teszek is ellene, hiszen 8 kg már lement.

2012. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
77%
kedves maradiak. egy éve fogyókúrázom, keményen, sportolok is, edzőterembe is járok pedig előtte sose csináltam, és a combom külső oldaláról mégse mennek le a zsírpárnák.Ha a következő hónapokban se megy le, tuti hogy én is zsírleszívásra megyek.2 a fogyókúra alatt a melleim 70 asra csökkentek, nem műtetem meg, de ha megcsinálnám se ítélhetnétek el.
2012. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!