Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elérhetem ezt a súlyt egészség...

Elérhetem ezt a súlyt egészségesebb étrenddel?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 58-60 kg között. Mikor hogy. 55 kg a cél és szerintetek nyárra ezt eltudom érni csak étrenddel? Illetve,hogy én nem sportolok csak néha kijárok sétálni,biciklizni,görkori meg ilyenek... Van feleslegem és nyárra nagyon örülnék a lapos hasnak. Egyébként ha mondjuk egészségesebben eszek pl reggelire valami müzli meg gyümölcsöket eszek sokkal jobban érzem magam, de mikor unatkozom este sokszor kezdek el nasizni és akkor olyan rossz a gyomromnak.:S

14/L


2012. márc. 3. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak étrenddel is el lehet érni, de ettől kicsit petyhüdtebb lesz az egész test. Ez fiatal korban kevésbé látszik. Azonban: mozgással kombinálva hatásosabb; úgy szebb, rugalmasabb, formásabb lehet. Ha az egészséged és szíved rendben állíts fel egy könnyű edzéstervet, amit rendszeresen tudsz végezni. Legyen benne kocogás, bicikli, kis aerobic, úszás. És: aludj eleget; az éjfél előtti alvás "duplán számít".

Lányom hasonló helyzetben volt kb annyi idős korában.

Hasonló mozgást ajánlottam neki is. Most 31, és szerintem - és saját maga szerint is - jól néz ki.

Egészség !

2012. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!