Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Elegem van.. mindenki ledagadtoz, kövérez..Szüleim,osztálytársaim is.. :(( hogyan fogyjak le? :( 15 kiló feleslegem van..
2012. márc. 4. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
kevesebb kaja, főleg este vigyázol mit eszel, itt a szép idő lehet heti rendszerességgel futni:)
2012. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ..irhattok még:)

és.. heti hányszor kellene futnom?? mekkora távolságot?

2012. márc. 4. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én most kezdtem heti 4szer megyek futni 30 percel kezdtem én nem a távot nézem hanem hogy mennyi idő. de majd 40-45 percig akarom felvinni. ez melett egy héten 1szer beiktattok egy erősítő tornát kb 1 óra.
2012. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

..irhattok még:)

2012. márc. 4. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:

tornavideo.hu

én ezt csinálom mert még nincs elég jó idő a futáshoz, nem akarok torokgyuszit. Amúgy kerüld amennyire tudod az édességet, fehér kenyeret, lisztet, tésztákat, burgonyát, cukros üdítőket. Egyél inkább sovány húsokat, túrót, tojást, zöldségeket, gyümölcsöket, salátákat, stb.

2012. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Horváth Derona válasza:
18%
Este 6 után ne egyél semmit, és ha iszol akkor is sima csapvizet :) Járj el úszni (ha van lehetőséged) biciklizni, futni. De kezdheted úgy is, hogy nem azonnal mész futni, hanem először sétálsz egyre hosszabb távokat (a séta annyira nem terheli meg a térdedet, mint a futás) és onnan átváltani kocogásra majd futásra. Kerüld a zsíros ételeket, és ha lehet akkor tornázz. Felülések stb... előbb-utóbb biztos használni fog :)
2012. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért kell mindig ezt írni? "Este 6 után ne egyél semmit"

Miért szerinted mi történik, ha eszik 6 után?

Igenis kell enni 6 után ha éhes az ember, mert akkor reggelig nem kap elég táplálékot a szervezet... Annyi a lényeg, hogy beleférj a napi össz.kalóriádba, ha számolod. Teljesen mindegy mikor eszel, vannak ételek amiket minden napszakban jobb ha elkerülsz, de este is ehetsz nyugodtan egy főtt tojást, vagy egy almát.

2012. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én elkezdtem számolni a kalóriákat.96 kilóról indultam január 25-én és most 89 vagyok!
2012. márc. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

gratulálok az utolsonak! és köszönöm a válaszokat:)

..irhattok még.!:)

2012. márc. 7. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!