Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, min változta...

Fogyni szeretnék, min változtassak miből többet mibl kevessebbet?

Figyelt kérdés
Szóval 16/F vagyok 95kg célom nem is a fogyás lenne mivel sport mellet izmosodnék is ami talán kilókba nem látszana hanem a célom sokkal kisebb has vékonyabb comb mert ezen a téren vannak problémáim. Étrendem átlagosan ilyesmi: Suliban 7-13 ig kb 3-4 szendvics változó hogy mivel általában csirkemel zsömle kombó hazaérve 3 kor anya főztje de probálok mindig keveset enne ezután eszem még 7-8 kor változó hogy mit. Mozgás: Hétfőn Csütörtökön aktivan tesi szerdán 1,5 óra foci de valamilyen sportra van még lehetőségem hétfőn és pénteken is a suli miatt. e mellet hétvégén ha jó az idő pl:ma foci kb 2 óra. Van lehetőségem még bármennyit bicajozni ha az használ esetleg pár gyakorlatot itthon elvégezni. Nos ezekhez mit ajánlotok étrendhez sprothoz hogy tudnák nyárra formásabb lenni? előre is köszi minden segítséget
2012. márc. 4. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne koplalj, nem vezet sehova. A tested lebontja az elraktározott zsír mennyiségét, elkezdesz megint rendesen enni, dupla annyi vissza fog rád rakódni, mivel a szervezet gyors reakcióként újra elkezd hevesen raktározni.

ÉLETMÓDOT VÁLTS! És ne csak addig, amíg lefogysz X kg-t. Én megfogadtam, utána sem szeretnék vissza állni arra a szar életmódra és mű kajákra amiket képes voltam megenni (persze néha muszály :)

18 éves vagyok, 20-25kg többlettel. 5 éve kaptam egy Schobert Norbi könyvet. Nem érdekelt... 3 éve kaptam még egy Norbi könyvet. Az sem érdekelt... Február 5.-én viszont azt mondtam, hogy elegem van én ezt nem csinálom tovább, elővettem a Norbi - Utolsó Titok c. könyvet (az update táblázat miatt) aztán 2 nappal később nekiültem, hogy elolvasom, 2 délután alatt kivégeztem. Olyan általános dolgokról ír hogy, folyamatosan az jött ki belőlem, hogy: igaza van, jéé igaza van, basszus honnan tudja?

Tisztán (reggeli súlyt mérve) heti -1kg úgy le jön rólam, hogy egyenlőre nem sportolok. És ami a legfontosabb BÁRMIT MEGEHETEK AMIT MEGKÍVÁNOK, csupán meg kell néznem, hogy mennyi az idő, és ha már elmúlott az idő korlát, akkor a következő napot azzal az étellel kezdem. Az update termékeket szerintem hülyeség megvenni, tényleg a lehúzásról szól, de maga a módszer MŰKÖDIK. Nézz utána, MEGÉRI.


Sok sikert!


18/L

2012. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!