Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tornával mozgással és kevesebb...

Tornával mozgással és kevesebb cukor, édesség fogyasztással letudnék fogyni nyárra? 14/L (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon nagy a hasam, combom, és bármilyenérdekes a hátamon is vannak zsírpárnák. 165cm és kb. 70 kg és 14 éves, lány vagyok, olyan 6-8 kg se ártana ha lemenne. Vettem egy Rubint Réka 'Add újra önmagad' DVD-t azt csinálni fogom minden nap. Semmi édesség, kivéve 1 nap, Szombat. Cukor helyett a teába méz, és víz ivása. Kevessebbet eszem, 6 óra után semmit, vacsira is csak keveset. Igyekszem gyümölcsöket, joghurtokat enni, pl. kenyér helyett.

Így menni fog? (főleg a vékonyabb alak)


Előre is köszönöm a válaszokat, és tanácsokat. :)


2012. márc. 4. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A Rubint Réka az jó,de hozzá még kiegészítésnek csinálhatsz felülést, fekvőtámaszt. A teába méz helyett inkább nádcukrot rakj, mert én a méztől egy kicsit meghíztam( szerintem a mézes dolog egyénfüggő) Én azzal is próbálkoztam, hogy tesin jobban próbáltam csinálni amit kellet. De ennyi még nem elég szerintem. Járj el kondiba vagy futni, esetleg valamilyen edzésre. Még annyit a kajáról, hogy alaposan rágd meg mert akkor hamarabb jól laksz vele. Sok sikert a fogyózáshoz! :D
2012. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) És ez nem elég? :( Akkor még mit? Elfelejtettem írni, hogy a futást a térdem nem bírja.
2012. márc. 4. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyors, intenzív séta is nagyon jól égeti a kalóriákat, főleg ha hegyen mész intenzíven, vagy valami meredek részen! :)

2012. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen? :)

És naponta mennit sétáljak?

2012. márc. 4. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Le.


Ha a szénhidrát bevitelt csökkented, az mindenképpen jó. Főleg a kenyér és finomított cukrok, lisztek a ludasak.


De ne koplalj! Ügyelj a változatos étrendre. Zöldség, gyümölcs, húsok, burgonya, rizs, főzelékek liszt nélkül vagy rizslisszttel. olajbogyó, gomba stb., az is jó ha vacsira mondjuk halat fogyasztasz. A zsír sem olyan "veszélyes" mint a cukrok, mert sokkal rosszabbul hasznosul, de eltelítenek, nem leszel annyira éhes. Persze ez nem azt jelenti, hogy zsírt zsírral kell zabálni, de néha egy kis szalámi, májkrém még teljesen rendben van, sőt kell is.


A napi fél óra séta már hatásos.


De szerintem jobb az életmódváltás a fogyókúránál. Szóval ha sikerülne ezt többé kevésbé állandósítani. Mert ugyebár az egészséges életmód nem csak fogyaszt, hanem hosszabb távon is megéri a szervezetednek.

2012. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok sikert kívánok, szerintem biztosan sokat fogsz így csinosodni, én a RRéka DVD-ket is szeretem, de valami kardio mozgás kéne, ha fogyni akarsz .


Egyébként én nem értem ezt a hat után nem eszek dolgot

2012. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem le fogsz tudni fogyni, csak tudj várni, ha nem lesz eredményes azonnal a terved, akkor ne keseredj el, de minden esetre sok sikert :)
2012. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönööööööööööööööööm :)
2012. márc. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!