Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A májat hofy tudom úgy elkészí...

A májat hofy tudom úgy elkészíteni, hogy ne hízlaljon?

Figyelt kérdés

Mármint nem sütni akarom, ha em valahogy máshogy....

Az amugy mennyire diétás étel és melyik napszakban fogyaszthatom?


2012. márc. 5. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
2012. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyan butaságot tudtok kérdezni néha hogy az fáj. a máj hizlal mivel étel. NINCS OLYAN ÉTEL ami nem hizlal. ne edd meg ha azt akarod hogy ne hizlaljon. vagy pedig szamold ki mennyi kalória van az ételben amit készülsz megfőzni (nem nehéz) és nézd meg mennyit ehetsz úgy belőle. ha nem tudod mennyit ehetsz, akkor nézd meg a napi kalóriaszukségleted a neten (kalkulátorok vannak fenn csak rá kell keresni) és olyan étrendet csinálj, hogy a napi kalóriabevitel a szükséglet alatt maradjon (de soha nem kevesebb mint 1200 kcal/nap) és mindjart nem lesz több kérdés meg bizonytalanság, innentől egyedül is el fogod tudni dönteni mindig, hogy mit ehetsz meg és mit nem és mégis fogyni fogsz.
2012. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az addig oké tudom, hogy mennyi kalóriát fogyaszthatok, de ha kisütöm jó tocsogó zsírba és ehetek belőłe egy falatot akkor nem értem vele semmit, ezért kértem tanácsot, hogy hogyan tudom úgy megcsinálni, hogy minél kevesebb kalóriát tartalmazzon.
2012. márc. 5. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
nemkell tocsogo zsirban. csinalj belole májas csirkecombos pörköltet, vagy mustáros májat, vagy töltött hust. a nosalty.hu-n kb kismillio recept van. mondjuk az olajban kisutott dolgokat én a helyedben el is felejteném ha fogyózok. mindent meg lehet sütni a sütőben is (még a sültkrumplit is) és szerintem finomabbak is, jobban lehet füszerezni.
2012. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem is ettem olajban sült dolgokat mióta fogyózok de csak egyszer főzeléket de sztem az elnézhető
2012. márc. 5. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
főzelék olajban kisütött? én rántott husra gondoltam meg sültkrumplira, amit tenyleg ugy sütsz hogy megszivja magát olajjal. most ha hasznalsz 1 ételhez kb 3 evőkanál olajat, az vagy 300 kcal, de ha 5 adagot főztél mondjuk, az elosztva 5 felé szinte semmi. ezért kell számolni, mert sokan feleslegesen sanyargatjátok magatokat, csomo dolgot meg lehetne enni fogyókúra alatt is, csak a mennyiség nem mindegy.
2012. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom ezért mondtam, hogy olajos dolgot a fogyókúrám kezdete óta csak főzeléket ettem, tudom, hogy az elenyésző
2012. márc. 5. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!