Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy tűnik ki kell iktatnom a...

Úgy tűnik ki kell iktatnom a tejtermékeket a diétás étrendemből. Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Inkább életmódváltásnak mondanám, mint diétának, egy ideje így táplálkozom, de úgy tűnik nem bírom a tejtermékeket. Csúnya lesz a bőröm tőle, ami eléggé zavar. Mit tudnátok tanácsolni, ezek helyett mit ehetnék? Reggelinél: zabpehely kefirrel. Mivel helyettesíthetném? A zabpelyhet meg szeretném tartani. Zabkása recepteket olvastam, vízzel elkészíthetőket. Ez jó megoldás lenne? Bár csak előző este tudnám elkészíteni, reggel nincs rá időm.

Vacsoránál: zsírszegény túró kefirrel keverve. Sajnos ezt nagyon szeretem. Mit lehetne enni helyette vacsira?

Valamint heti 4x járok edzeni és utána fehérjeturmixot iszom. Érdemes lenne elhagyni ezt is?

El vagyok keseredve, hisz nagyon szerettem ezt az étrendemet, de úgy tűnik muszáj változtatni rajta. :-(


2012. márc. 5. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A fehérje nem feltétlen hozza ezt ki, bár ha tejsavó fehérje és magas a szénhidrát tartalma akkor gyanús hogy igen. De vannak 0szénhidrátos tejsavók ,azoktól nem lehet bajod,csak lehet drágábbak, meg vannak szója, tojás alapú proteinek is, azok viszont olcsóbbak. Marad a zabkása, meg túró helyett tojás. Ha szerzel be megfelelő fehérjét,azzal is lehet a zabpelyhet enni reggel. Ha néha megkivánnád, van a tejtermékeknek laktózmentes változata, bár gondolom jóval drágább.
2012. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem allergiás vagy, "csak" csúnya a bőröd tőle, akkor szerintem a fehérjét hagyd meg, de a tejet lecserélheted laktózmentes tejre vagy szója/rizstejre. Túró is van laktózmentes. Kefír helyett joghurt, cukrozatlan lehetőleg és 0,1%-os, abból szintén van szójajoghurt vagy laktózmentes joghurt.
2012. márc. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!