Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már a FLABéLOS...

Valaki próbálta már a FLABéLOS vibrációs tréningpad-ot? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 03:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A tréningpad jó, a vibráció viszont csak átverés.
2012. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Az a tapasztalatom hogy még mindig beveszitek ezt a maszlagot? Regenerációra jó másra NEM...könyörgöm Tóth Vera a reklámarcuk ő aztán meg ki**szott jól néz ám ki, tipikusan az egész életében dagadt! mert lusta 12 hétig normálisan lediétázni utána meg megmaradni a tiszta minőségű kajánál + a mozgásnál persze ki lehet fizetni 300 000 et de ennyi erővel keressél meg felét elteszem edzői díjként másik feléből meg lefogyasztalak :D
2012. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

300eft?

havi bérlet nincs ötezer ft és korlátlan használat :-)


a vibráció miért hazugság?

2012. márc. 6. 20:30
 4/9 anonim válasza:

szép estét!

sikerült már ki próbálni a FLABéLOS vibrációs tréningpad-ot?

tetszett?

2012. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert olyan nincs hogy nem csinálsz semmit és izmos/feszes leszel, diéta + mozgás nélkül...akkor mindenki az lenne nem?
2012. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én próbáltam, kiegészítésnek érdemes használni ha a fogyás a cél. Futni járok hetente többször, de járok a trénerre is. És sokkal jobban olvadnak le az emberről a kilók. Én 3 gatyaméretet fogytam, mindig egyre kisebbe csusszanok bele. Mellesleg a gép akkor is használt mikor nem volt időm futni járni:) Tehát valószínűleg ha valakinek nincs ideje, akkor ez is segít. Ja és én ide járok, egy csomószor akcióznak, és nyugiba tudsz trénerezni elkülönített részen:) [link]
2012. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ, igencsak messze lakok (Debrecen)
2012. ápr. 13. 19:45
 8/9 manokalakó válasza:

flabelos gép egyáltalán nem hülyeség! Igen is használ, csak figyelni kell a mozgásra, mikor milyen izomcsoportot dolgoz meg illetve a táplálkozás rendkívül fontos!

[link]

2012. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ISzeretem mikor olyan emberek kommentálnak mindenhol, akiknek semmi közük sincs a kérdéses témához, mégis mindenbe beleszólnak és mindent leszólnak úgy, hogy ki sem próbálják... Én kipróbáltam a vibráiós trénert személyi edzővel és ha keményen csinálod, nagyon-nagyon fárasztó és tényleg felér egy hosszú sima edzéssel. Több ismerősömmel is beszéltem, akik szintén használták és használják, eredménnyel. De nyilván ha valaki sokat akar fogyni, egy cardio kiegészítő edzés nem árt.
2012. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!