Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Rubint Réka...

Melyik a legjobb Rubint Réka vagy Norbi dvd ami nektek biztosan bevállt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első Add Önmagad Rubint Rékától. Az esküvőm előtt is ezzel fogytam 13 kg-ot, és most, szülés után is ezzel fogytam eddig 11 kg-ot.
2012. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az Alakreform jött be a legjobban, azt hiszem ez 2010-es DVD, de a nyakam azért nem tenném rá :)


Hozzá teszem, nekem meg van az összes (kivéve a kismamás dvd-k), és én majdnem mindet nagyon szeretem. Ráadásul így elég jól lehet őket kombinálni is, és nem olyan unalmas, mintha mindig ugyanazt az egyet csinálnám.


Én bárkinek merem ajánlani, nyilván nem lesz tőle senki fitness versenyző, de egyikünknek sem ez a célja :)

2012. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Még egy olyan kérdésem lenne, hogy az étkezésteket mennyire változtattátok meg mellette?
2012. márc. 7. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon!


Elhagytam a tészta féléket, kivétel ez alól a rozskenyér, mert azt minden reggel eszem. Elhagytam a krumplit és rizst is. Köretként általában zöldséget eszem, én nyersen, de lehet párolva is ha úgy jobban szereted.

Sok halat, és csirkemellet fogyasztok..


Lényegében arra kell figyelni hogy sokszor egyél keveset és lehetőleg minőségi táplálékot. Itt nem az árra gondolok, hanem arra, hogy pl egy szelet rozs kenyér reggelire sokkal hasznosabb mint két szelet fehér kenyér.


És persze a cukros dolgokat felejtsd el, akár ital, akár édesség. Nem azt mondom, hogy sose egyél, mert ha már nagyon hiányzik akkor nyugodtan ehetsz egy-két kocka étcsokit. Ettől még nem fog összedőlni amibe bele kezdtél, és néha egy kis lazítással elkerülheted, hogy rád törjön a falás.


És ami még fontos, hogy ezt úgy kell kialakítanod, hogy életmódváltás legyen, ne pedig fogyókúra. Mert ha később visszatérsz a mostani étkezésedhez - ami a hízást eredményezte - akkor a kilók is könyörtelenül visszajönnek.

2012. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én több hónapig a Napi 20 perc önmagadért c. dvd-re tornáztam,de mivel untam már a zenéket,a többit is megszereztem,s most kombinálom őket.

Tehát Rubint Réka:

-Napi 20 perc ön.

-Alakreform

-Add újra önmagad

2012. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!