Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól tudom, hogy a nagyon...

Jól tudom, hogy a nagyon kövérek hamarabb fogynak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 110kg és elkezdtem fogyózni. Kb mikor fogom észrevenni a változást? ruhákon kinézeten stb. Ja és mondjuk egy ismerősöm kb hány kg után veszi észre, hogy fogytam? Tehát mennyi után látványos a fogyás?
2012. márc. 6. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen jól tudod hogy gyorsabban fogynak akiknek nagyobb a túlsúlyuk, viszont az eredmény pont fordítva náluk fog később látszódni...
2012. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem köszi
2012. márc. 6. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
én 96ról fogytam eddig 88ra és már mondták, hogy "úristeen mennyit fogytál" :)
2012. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát.. Én mindent tök jól betartottam (napi 1400 kcal és 40 perc biciklizés), mégis csak heti 0,5 kg fogyásra vagyok képes. Az első héttől kezdve így van. Hiába teszek meg mindent, ennyi sikerül csak.
2012. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és én 118-ról indultam 2010 novemberében. Most vagyok 97
2012. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, te tényleg nagyon szerencsétlen vagy:O

Lehet fogyni egy év alatt 52 kilót egészségesen..írd le mit eszel egy nap, hátha tudok segíteni:)

2012. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A dietetikus és a személyi edző is segített, mégis csak heti 0,5 kg megy le :)


Szóval köszi, de nem kell.

2012. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem nagyon meg fél kg-nál több fogyás egy héten... de már csak olyan 6-7 kg és végeztem...

Eddig fogytam amúgy 3-4 kg-ot de még senki nem vette észre aki nem tudja, hogy fogyózok...csak én érzem magamon egy kicsit.

2012. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A heti fél kiló fogyás nagyon is egészséges, szóval Kedves Válaszoló ne szomorkodj, remek ütemben fogysz!


Kérdező, általában tényleg könnyebben indul meg a fogyás nagyobb testsúlynál, de ez csak ideiglenes, nem lesz végig gyors, csak az első néhány hétben.


Szerintem a Te testsúlyodnál 10kg-t már észre fog venni a környezeted.

2012. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is egy év alatt fogytam le. 112 kg voltam 2010 decemberében, ekkor kezdtem el gondolkodni, hogy ez nem teljesen jó 18 évesen. Most 73 kg vagyok és nagyon jól érzem magam.

Tapasztalat: az első 20 kg nagyon könnyen le ment (kb. 4 hónap), a többi pedig szép lassacskán.

Módszer: Naponta 15 km kerékpározás, esténként futás és egyéb drasztikus módszer(szakmai titok).

2012. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!