Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg a futás az, amitől a...

Tényleg a futás az, amitől a leginkább, leggyorsabban fogysz?

Figyelt kérdés
Ha elég rosszul bírom,mit csináljak?
2012. márc. 7. 19:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem. Nőknél sokkal jobb a gyors séta vagy valami ilyesmit hallottam. A futás és a séta között van, de azért kérdezz meg mást is. 17/F
2012. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
nem, a diétától fogsz a leggyorsabban
2012. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na most akkor melyik? :) Diétázom mellette persze,de szeretnék valamit elkezdi,és a futást ajánlották sokan.
2012. márc. 7. 19:23
 4/11 anonim ***** válasza:

A futás.

De ha csak kocogni bírsz, az is tökéletes, sőt.

2012. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyi minden van még: kerékpár, gyaloglás, úszás, ellipszis tréner, vagy akár egy intenzívebb tánc. A futásnak egyébként vannak veszélyei.
2012. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Futás és kocogás ---> szerintem pont, hogy kocognia kell, főleg, ha túlsúlyos.

Vagy mit értesz futás alatt? Hogy a belét is kiköpi olyan tempóval fut? Pont az a jó, hogy minél több ideig egyenletes tempóval fusson.

Annak semmi értelme, ha három percet fut legnagyobb sebességgel, attól ugyan nem fog fogyni

2012. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
én meg elmondom neked, ha normálisan diétázik és ki se megy a lakásból úgy is fog fognyi
2012. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 8. 13:13
 9/11 anonim válasza:
Első vagyok. Én még az a fajta régimódi beállítottságú ember vagyok hogy ha zsír van rajtad azt mozgással a legegyszerűbb leadni. Fogyókúra csak egy ideig tart, ahoz hogy ideális súlyod legyen ahoz É-L-E-T-M-Ó-D váltás szükségeltetik. Ui.:fociztam több évet, a cs.társaimmal hülyére zabáltuk magunkat a mekiben, de mindnek egytől egyik olyan az alakja amit sok csávó irigyelne, a csajoknak meg persze tetszik;)
2012. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hm :) 1 szóval a mozgás a lényeg :)
2012. márc. 12. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!