Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "CSak" futással lehet fogyni?...

"CSak" futással lehet fogyni? Vagy tornázni is kellene? Persze, az étkezésre is figyelek, a mozgás terén értem.

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az étkezésre figyelsz akkor akár meg sem kell mozdulnod és fogyni fogsz, nekem is ment 4 hónap alatt 12kg.
2012. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ebben sajnos nem hiszek, de azért köszönöm! Már két hónapja fogyózom, de most kezdek el futni is, és eszembe jutott ez a kérdés.
2012. márc. 4. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem is hit kérdése egyszerű matematika, egy ember átlagosan 2000kalóriát használ naponta akkor is ha meg se mozdul + erre jön még minden amit csinál legyen az bármi csekélység, kalóriát éget.

Ha számolod a kalóriákat és kevesebbet eszel mint felhasználsz, akkor fogyni fogsz.

Nem boszorkányság, és hit sem kell hozzá.

2012. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A testemnek és a lelkemnek is jobb, ha mozgok is, ez nálam nem vita téma.
2012. márc. 4. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a futás is elég, a lényeg, hogy mozogj. :)
2012. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is mondtam hogy nem jó, és nem is vitázok veled, pusztán leírtam én hogy fogytam ennyi :) Mindenkinek más módszer válik be.

A futás nekem azért nem jött be mert utána mindig olyan éhség jött rám hogy szinte rosszul lettem, és muszáj volt ennem.

2012. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:DDD
2012. márc. 4. 18:47
 8/9 *gin* ***** válasza:

a futás tökéletes, a "tornázást" (legyen inkább súlyzós, vagy RR, vagy Alexandra) pedig ráérsz akkor elkezdeni, amikor már csak pár kg felesleg van rajtad.

jobb is így (mármint hogy mozogsz), mert igaza van annak, aki azt írta, hogy le lehet fogyni csak diétával is, de

1. ha mozogsz, többet ehetsz

2. szebb alakod lesz a végén (sokat számít)

3. a futásban folyamatosan fejlődsz, ez hihetetlen sikerélményt ad, ami további lendületet ad ahhoz, hogy ne add fel a diétás étkezést.

2012. márc. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. márc. 6. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!