Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek ez ellen?

Ti mit tesztek ez ellen?

Figyelt kérdés
Elég kínos ez a téma ezért jó, hogy így név és arc nélkül kérdezhetem meg. Egy ideje diétába kezdtem ami a következő: reggelire eszem általában egy pudingot vagy még egy kefirt meg gyümölcsöt, délelőtt zöldséget, gyümölcsöt ha hosszú napom van akkor teljes kiőrlésű/barna kenyérből. Ebédre pedig általában csirkehusit párolt zöldséggel. Mondjuk ez általában hétvégén vagy különleges alkalmakkor kicsit másképp működik, néha van egy kis bűnözés. Azonban az a problémám, hogy a sok zöldség miatt nagyon sok szél 'képződik' és mivel minden hétköznap járok mozogni ez ugrálás tánc stb közben nagyon kínos. Ez sajnos elég nagy probléma és nem tudom, hogy mit tehetnék ellene.
2012. márc. 7. 19:21
 1/7 anonim válasza:

uhh hát nem tudom :/

de lehet, hogy van az ilyesmire gyógyszer, mert ha túl sok képződik, az már biztos nem egészséges...


de megkérdezhetem (tudom, hogy nem ez a téma), hogy a csirkehúst hogyan készíted el? mert tudom, h fogyókúrához ajánlott a csirkehús, de nem tudom, milyen formában kellene elkészítenem, hogy egészséges legyen.

2012. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, igazából ez változó általában valami fűszerkeveréket dobok rá, azt variálom szerintem finomak :))
2012. márc. 7. 19:59
 3/7 anonim válasza:
De sütöd? Vagy hogy csinálod? (elég amatőr vagyok főzésben)
2012. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a patikában Espumisan gyöngy a neve, puffadás és szelek ellen van. :)


A sok párolt zöldségtől kezdetben nekem is hasonló "gondjaim" voltak, előtte nem ettem ennyi zöldséget. Mostmár megszokta szervezetem (fél éve váltottam életmódot) így mostmár nincs gondom az ilyesmivel, de akkoriban ez sokat segített.

2012. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor szerintem ezt kipróbálom.

Igen megsütöm, olívaolajban vagy sütőzacsiban zsiradék nélkül.

2012. márc. 8. 15:03
 6/7 anonim válasza:
Fingj bátran...
2013. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát kösz, de nem tudom hogy ezt edzésen mennyire értékelnék a többiek....
2013. jún. 1. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!