Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hány kilót fogytatok és...

Ti hány kilót fogytatok és mennyi idő alatt? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Hány kilóról indultatok?
2012. márc. 9. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

96 kilóról fogytam 61 kilóra.

Kicsivel több mint 2 év alatt.

Módszer:

- mindenhová gyalog mentem.Állandó mozgásban voltam

- kenyér megszüntetése

- nassolás megszüntetése

- sok vizet ittam

- naponta 5x ettem keveset.

- mindent ettem de csak kistányér adagot..

ennyi..

38/N

2012. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57-ről indultam, 4kg-ot fogytam eddig 2 hónap alatt. Nem valami gyors eredmény, de ez van nem vagyok képes többre. Egy héten 5x 1 órát tornázok, és jóval a kcal szükségletem alatt eszek általában (1-2 nap volt, hogy kicsit elengedtem magam) és nem megy gyorsabban. De nem baj, van időm, és legalább nem nyúlik meg a bőröm sem. Ja, és egészséges kajákat eszek mielőtt valaki ebbe kötne bele...
2012. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70-ről most 3kg-t fogytam, még van hátra 7kg. :) Olyan 3hét alatt csináltam :)
2012. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

december óta 8-at.Pontosabban az elmúlt hónapban 4-et, a másik 4-at előtte 2 hónap alatt.Február eleje óta járok kondizni heti 4szer egy órát(csak finoman,mert még szoptatok,így az izomlázat kerülöm)80-ról indultam,most ugye 72 és 60 a cél(de ha kevesebb lesz,az se baj:D)

Kajában húst csak zöldséggel eszem(csak soványat,és nem rántva)Kenyeret ch csökkentettet.Gyümölcsöt igyekszem csak délelőtt,vagy olyan 2-3 órával kaja után.Azonkívül nincs csoki,süti,krumpli,tészta,cukor,.Kb. Norbi-féle diéta meg pár dolog,amit egy étrend elemzés után mondott egy tanácsadó.

Ja,és bármikor képes vagyok enni,szóval akár este 11-kor is.

2012. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jan. 1-je óta 12 kg. Heti 5 edzés, napi 1600 kcal. 105-ről 93kg.
2012. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!