Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lesz ha így csinálom?

Jó lesz ha így csinálom?

Figyelt kérdés

Kb.2 hete kezdtem egy "fogyókúrázni",nem eszem össze-vissza,nem eszem csak azért mert unatkozom,próbálom kerülni a nagyon zsíros,lisztes,cukros kajákat,de pl.kenyeret délután is eszem,este viszont már nem,csak gyümölcsöt.Mondjuk tegnap becsúszott egy kis csoki.Minden másnap megyek futni 30-40 percet,2 kg-t fogytam.

Ha így csinálom,csak mondjuk még jobban odafigyelek a diétára,akkor sikerülhet lefogynom 8 kg-t nyárig?Nagy baj ha futás után nem nyújtok le?Szép,szálkás lábakat szeretnék,mert így is elég vaskosak,és tudom,hogy nekem sose lesz pipaszár lábam sajnos:(

18/L


2012. márc. 9. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Két hét alatt két kilót fogytál, az tökéletes fogyási ütem.


A heti egészséges fogyás mértéke 0,5 - 1,0 kg. Ezzel számolva 8 kiló leadásához 2-4 hónap kell.


A futásnál és minden más sportnál is nagyon fontos a nyújtás és a bemelegítés is.


A kérdésedből ítélve nem rég kezdhettél el futni. Nem tudom, hogy milyen az edzettségi állapotod, de ha teljesen kezdő vagy nem árt egy kezdő futó edzéstervet

követni.


Itt egy kezdő futó edzésterv:


[link]


Persze, ha jó az állóképességed és a kezdő futó edzésterv könnyű számodra, akkor folytasd úgy ahogy eddig, de a bemelegítést és a nyújtást ne hagyd ki.

2012. márc. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!