Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csinálom? Lesz eredménye?

Jól csinálom? Lesz eredménye?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem el diétázni, és hétfőtől kezdve fél órát tornázok mindennap! tegnap azonban már éreztem h a vádlim nagyon fáj, ma alig tudok menni, lehet túl gyors ez a fél óra? előtte sajnos egyáltalán nem sportoltam! diétám se tudom hogy jó e! tegnap például reggelire megettem fél pohár kefirt egy extrudált kenyérrel, meg egy áfonyás müzli szeletet, ebédre ettem salátát amit én raktam össze: fél fej saláta, 1 paprika 1 paradicsom 1 retek 1 uborka és 2 szelet pulykapárizsi, ettem hozzá egy szelet csirkemellet, és vacsira is ezt ettem csak épp a felét a salátának de csirkemellet már nem ettem mellé, ez így jó volt? 70 kg vagyok és mostmár szeretnék lefogyni! ma reggelire azt gondoltam hogy fél pohár tejföl és egy teljes kiörlésű kenyér, ebédre egy kis lecsó szintén 1 db kenyérrel, vacsira meg marad cseresznye vagy vmi zöldség, eseteg kefir? mit gondoltok? és tornával kapcsolatban meg mit csináljak? hagyjak ki egy napot? :S az a baj h fáj de hajt vmi h csináld! lesz eredménye ennek? :(
2011. jún. 26. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A kajálásod nagyon gáz, jó, ha 500 kcalt megeszel, és emellé még mozogsz is.
2011. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt a válaszom, neked is csak ezt tudom javasolni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19..

A vádlidra igyál egy kis magnézium pezsgőtablettát és egyél rendesen, igyál sokat mert az okozhatja

2011. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a vádlidhoz szólnék hozzá..


Nekem is ez volt, és nekem nem volt elég rá egy magnézium pezsgőtabletta. Mozgás előtt be kell vennem 2x 250 mg-os Béres magnéziumot, akkor egyáltalán nem fáj.

2011. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Misa-Misa ***** válasza:
Namost én erre azt mondom hogy én pl egyik nyáron elhatároztam hogy leadok 15kg-t azt úgy csináltam hogy napi 1óra rubint réka + 50felülés ..ez volt a mozgás része ..ezt mindennap megtettem. Az étrend az úgy nézett ki hogy a fogyókurám elején reggel délben és este ..reggel valami rántottát vagy ilyesmit ettem ebédre nagyobb fogást és este azaz 6kor gyümölcsöt és megittam egy bögre tejet mert az jólesett. Deh mikor már 1hónapja csináltam ezt akkor az étrendem addig csökkent hogy reggel 1joghurt délbe azért 1tányér leves és valami második féle ..és 6kor is egy joghurt + gyümölcs. 2hónap alatt leadtam 15kg-t :D ..szóval sok sikert :D
2011. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!