Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok könnyen elkészíthető,...

Írnátok könnyen elkészíthető, bevált ételeket?

Figyelt kérdés
Nagyon elszántam magam h lefogyok és szeretnék néha főzni ilyen kajákat, ha tudok, mert ugye itthon mást esznek.

2012. márc. 11. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyanazt ettem, mint az itthoniak (zsíros húsok, sültek krumpli, rizs, tészták), még is lefogytam 10 kg-t, szal nem ezen múlik.

Sokat sportoltam mellette - napi 45-50 perc.

2012. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csirkemell, csirkecomb olaj nélkül sütve, párolva, sütőzacskóban sütve - salátával, zöldségekkel.

Én ha úgy tartja kedvem teszek rá paradicsomkarikákat, mozarella sajtot, és úgy sütöm meg, vagy a zacsiba teszek mellé gyümölcsöt és azzal sütöm össze. Nagyon finom. Köretnek a gyümishez inkább barna rizs, mert ahhoz a zöldség annyira nem dzsal.


Egyébként nyugodtan ehetsz főzelékeket, krémleveseket, a lényeg hogy ne liszttel legyenek besűrítve. Feltétnek pedig lehetőleg ne olajban sült fasírt, vagy sült virsli legyen, hanem mondjuk natúr hús, vagy főtt tojás, tükörtojás.


Tortilla tekercs nálam a favorit. Lehet kapni boltban is lapot hozzá, de én házilag csinálom, teljes kiőrlésű lisztből. Mehet bele minden, csirkecsíkok (1 tk. olajon sütöm meg serpenyőben) zöldségek, sajt. Tojáslepény, halkonzerv, ami éppen otthon van.


Halat is nagyon sokféleképpen lehet csinálni, az egyik nagy kedvenc a rakott. Tepsit vékonyan kikenni light margarinnal, bele halszeletek, gomba, brokkoli póréhagyma, kis citrommal meglocsol, alufóliával letakar, 40 perc alatt összesüt. Nyammmi.. :D

2012. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!