Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Faradekonysag ellen mit lehet...

Faradekonysag ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Amiota dietazom allandoan faradt vagyok, es olyan nehezemre esik megmozdulni. Igaz eleinte keveset ettem, de mostmar probalok rendesen etkezni es mellette mozgok is. Szedek b-vitamin complexet soya lecithint magneziumot es zinc et minden nap.

Egy etkezesem:

Zabkeksz (sajat keszitesu) 65kcal+ egy tojas fehjerje+ masfel szelet csirkemell sonka

Tizorai: 2 tk keksz (70kcal)

Ebed: Alt. salata valami feherjevel (hal vagy tojas vagy mozarella)

Uzsonna: 2 tk keksz (70 kcal) de van hogy kihagyom mert nem vagyok ehes

Vacsora: valami feherje salataval vagy csak feherje shake


ES soha nem vagyok ehes mindig csak tomom magamba a kajat hogy egyek valamit es ne eheztessem a testem. Emellett minden nap megiszom tobb 2,5-3 liter teat (cukormentes) vagy vizet. es minden nap sportolok egy orat (edzoterem vagy csak futas)


Segitsetek mit tehetnek maskepp hogy ne legyek faradt es levert??


17 eves 64/177



2012. márc. 12. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Supradin vált be. Igaz, én nem fogyózok, de van két kisgyerekem, akik nagyon lefárasztanak, kell az energia.
2012. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is valami összetett vitamint ajánlanék,amiben van minden és persze sok gyümölcsöt,nem láttam,hogy gyümölcs vagy zöldség lenne az étrendedben a salátán kívül.
2012. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem eszel semmi normális húst rendszeresen, sem pedig értelmes zöldséget, se gyümölcsöt. Ez az étrend felér kb egy éheztetéssel. Persze, hogy nem vagy éhes, mikor a gyomrod már annyira összeszűkült, hogy úgy kell magadba tolni minden falatot.

Nemhogy ennél normálisan, de egészsgéesen és mellette mozognál sokat. 177 centihez a 64 már nem olyan hű de kövér, hogy ilyen silány módon étkezz, csak tönkre vágod magad.

2012. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez még 1000 kcal sincs és mellette minden nap torna??Mióta műveled ezt magaddal?Kezdj el rendesen enni mert a végén komoly bajod lesz!!
2012. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mit ertetek az alatt, hogy nem eszem rendes hust vagy zoldseget? Ebedre most megettem par szem mozarella sajtot paradicsommal salataval egy kis cottage sajttal es egy kiskanal humusszal plusz par szem gomba

Vacsorara pedig halat fogok enni legalabb 10 dkg ha nem tobb. Mindig probalok enni feherjet es ezt probalom foleg husbol bevinni de koleszos vagyok es igy neha eleg nehezkes hogy mit ehetek meg es mit nem. Vacsorara alt. a salatam tartalmaz borsot, babot, paprikat, paradicsomot, repat szoval nagyon sok zoldseget eszem de gyumolcsot csak ritkan a cukor tartalma miatt. Az a baj, hogy neha ugy erzem, hogy oo keves kaloriat viszek be, de a barataim se esznek tobbet, csak ok mas ertekueket esznek mint pl csoki meg sutik es ezert ugy erzem hogy en eszem tul sokat amikor 2 ora mulva a salata utan megennek meg egy tk kekszet :/ Amugy nincs igazan bajom az alakommal formasitom izmositom, mint sem fogyasztom.

2012. márc. 12. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamiből akkor is keveset eszel, mivel a szervezeted már jelzett.Szerintem szénhidrátot valamivel többet egyél, és azt főleg fogyaszd el reggel.
2012. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!