Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már a Weight...

Valaki próbálta már a Weight Loss tablettát? Használt?

Figyelt kérdés
Igaz hogy tényleg segít lefogyni pár hét alatt? csak mert alapból fogyózok csak nagyon lassan mennek le a kilók és többen mondták h próbáljam ki. megéri kipróbálni? tapasztalat valakinek? :)
2012. márc. 12. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj neeee nehogy kipróbáld. van velük kapcsolatban tapasztalatom, ennél kamubb kamusággal még nem találkoztam. ha érdekelnek a részletek írj privibe
2012. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne higgy el minden butaságot! Annak éri meg csak, aki profitál belőle, másnak nem! Ne dőlj be ezeknek a készítményeknek, ugyanis nem léteznek csodabogyók, amiktől le fogsz fogyni. Csak a megfelelő étrend+sport kombinálása az, ami meghozza a kívánt eredményt. Légy türelmes és kitartó, előbb utóbb a célhoz érsz!

Ezt még ajánlom a figyelmedbe:

[link]

2012. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huhh azta köszönöm ezt a linket.:o:D
2012. márc. 12. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
iegn, én is erről az oldalról beszéltem
2012. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát az a cikk hatalmas :D én is agyaltam ezen a weight losson..de mostmár világos :D
2012. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!