Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így mennyi kalória? Ez jó...

Ez így mennyi kalória? Ez jó egy napra a fogyóhoz?

Figyelt kérdés

Reggeli: suliban egy alma (9körül)

majd egy narancs (10körül)

ebéd: kisebb adag rizs hússal (kínai) ( 2körül)


vacsi: alma,narancs,kiwi felvágva és sima joghurttal leöntve. az egy ilyen müzlis tálba ( 1kisebb alma 1 narancs meg 2kiwi) ( 6körül)


ez kb. mennyi kalória lehet? ez jó egy napra? :)


2012. márc. 13. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

www.kcal.hu

1000-1500 kcal alá ne menj. Hogy miért, arról részletesen olvashatsz ebben a témában itt a gyk-n.

2012. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem ez elég kevés. Bár éhen halni pont elég:D Legalábbis én ettől az étrendtől megpusztulnék.

Sportolsz is legalább?

2012. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm mindjárt megnézem :)
2012. márc. 13. 15:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen boxolok meg alakformázóra járok.:D
2012. márc. 13. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor ahogy írtam, sztem éhen halni pont jó:D

Hozzáteszem nem vagyok egy kalória számolgatós ember, mert én sonkát, szalonnát és minden zsíros kaját eszek naponta, szerencsére semmi gond a súlyommal:) Az a lényeg h mozogni kell mellette. Nyugodtan ehetsz többet sztem. Persze Te érzed h mikor vagy éhes. de ez ennyi mozgás mellé sztem kevés.

Persze ez csak az én véleményem, szoktak írogatni itt olyanok akik értenek is hozzá:D

2012. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben én meg még csak most vagyok benne a témában szóval igy fogalmam sincs mi hogy hogyan de próbálkozok csak össze jön.:D de nem haltam éhen szerencsére.:D
2012. márc. 13. 15:43
 7/8 anonim válasza:

szerintem vacsira is ehetnél zöldséget husival (mondjuk csirkemellel) reggelire pedig valami teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvicset.

Gyümölcsöt (1 almát vagy banánt vagy akármit) pedig tízóraira és uzsonnára.

Szerintem sok a gyümölcs (sok bennük a cukor) és reggelire valami tartalmasabb kellene. Amennyire tudod, a husikat zöldséggel edd.

És ami még nagyon fontos, hogy elegendő folyadékot vigyél be, (min. 1,5 liter, de sportoláskor több) lehetőleg vizet, de jó a gyógytea is (nem cukorral!).

2012. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ohh de jó köszönöm :D
2012. márc. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!