Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam? (étrend) :s

Nagyon elrontottam? (étrend) :s

Figyelt kérdés

Azt hiszem eléggé elrontottam a mai étrendem:s


Reggeli:

*1 melegszendvics:50g kornspitz kifli+ 50gcsirkemellsonka +30g light trappista+1paradicsom

*3dl 0,5%-os tej


Ebéd:

*Saláta: 14dkg savanyúkáposzta,10dkg retek, 15dkg uborka

*Omlett 70dkg csirkemellsonkával, 1 egész tojásból és 2 fehérjéből

*mellé 2 szelet puffasztottrizs 50g 0,9%-os cottage cheese-el(túrószerű cucc) megkenve


ÉS ITT JÖN A BIBI!!!


Anya csinált isteni finom rakott karfiolos cuccot még tegnap, nagy nehezen megálltam, hogy ne egyek belőle, de éjjel azt álmodtam hogy azt ettem. És ma nem bírtam magammal, úgyhogy a maradékból ettem. Van benne: fehérrizs, csirkemellpörkölt, karfiol,tejföl

1kistányérnyit ettem ebéd után másfél órával, de ez nem lett belekalkulálva a mai étrendembe :(


Vacsorára fehérje shake-et ittam, vízzel kikeverve.


Tudom, hogy nyafogásnak tűnhet, de egy-egy iylen bűnözés után annyira rosszul érzem magam :(


2012. márc. 14. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle, nehogy már ne edd meg anyukád főztjét soha többet.

Tarts mértéket, figyelj oda a mozgásra, és nincs min aggódnod.

2012. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Holnapra már nemlátsz a hájtól a pofádon!!! Hogy lehetsz ilyen? Összefalsz mindent....
2012. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fehérje shake-et iszol vacsorára ennyi kaja mellett, és 1 tányér karfiol miatt aggódsz??? Mi a célod egyáltalán??? Hány éves vagy?
2012. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért gáz a fehérje vízzel?Inkább a gáz a csirkemellsonka, ennél inkább sima csirke mellet, valamint reggelire egy zab+fehérje vagy zab + rántotta, jó lenne kiszámolni az értékeket grammra,a reggeli az úgy rossz ahogy van, jah napi 6 kaja kéne, a karfiolos cucc meg annyira nem para
2012. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
fogyás lenne a célom, 17 éves vagyok.
2012. márc. 14. 21:33
 6/12 A kérdező kommentje:
hát tudom, hogy nem a csirkemellsonka a legjobb választás, de sajnos csak ez volt itthon :/
2012. márc. 14. 21:35
 7/12 A kérdező kommentje:
egyébként a reggelim 60g zabpehelyből +20gfehérjéből zabkása szokott lenni, csak most elfogyott a zab is, úgyhogy kénytelen voltam ezzel pótolni. Illetve lehett volna még gyümölcsös müzlit, de abban nem hiszek. Arra gondoltam, hogy lehet azért tört rám a zabaroham, mert nem ettem kellő mennyiségű és minőségű ch-t reggelire. Az lehetséges???
2012. márc. 14. 21:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Zabaroham előjöhet nagyjából bármikor, nekem személy szerint 6. hétnél jött elő a 12 hetes diétában, volt 1 nap félrezabálás, de annyira átálltam a normál kajára hogy gyorsan ki is jött:D Ahogy olvasom a körülményekhez képest megpróbálsz mindent megtenni,edzés után igyál egy turmixot mindenképp valamint edzés utánra időzítsed a szénhidrátbeviteled felét és nem lesz gond.Azért az étrendedben próbáld a minőségi kaját erőltetni, nem tragédia ha nem full 100 % ha nem versenyre készülsz de azért jobban fejlődsz azt garantálhatom:D
2012. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 *gin* ***** válasza:

én simán eszek csirkehúsból készült rakott dolgokat diéta esetén. persze tejföl helyett natúr joghurttal, de nem hinném, hogy ez most sokat számítana. A mai napod szerintem tökéletes volt még így is, már ha nem vagy extrém alacsony, vagy nagyon túlsúlyos.

Annyit tudtál volna javítani a dolgon, ha megcserélted volna az ebédet a "ráadással", mivel a rakott cucc korrekt ebéd lett volna, és utána az omlett jó lett volna uzsinak. a sorrend a fehérje:ch arány miatt lett volna fontos.


a csirkemellsonka meg az előző válaszolókkal ellentétben szerintem nagyon is jó, már ha minőségi. A Saga selyemsonkája pl. 98% húst tartalmaz (szemben az olcsó 60%-osokkal) és 2-3% zsírt. Persze tény, hogy arányaiban a csirkemell olcsóbb, de néha igen is finomabb egy sonkás szendvicset enni, mint folyton csirkemellet.

2012. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mennyi kaja ez anyám,én vagyok 20éves és 70kiló, és kezdtem fogyózni kb 3 hete (eddig 8kilótól szabadultam meg) de ha többet ennék 1 almától meg 1 szendvicstöl pokolig büntetném magam. igy nem lesz ám fogyás...am meg ugysem tudsz micsinálni, mozogj többet és állj vissza arra amit enni szoktál
2012. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!