Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek mennyi kalória?...

Ez szerintetek mennyi kalória? Sok vagy kevés mára? 19/L 173 cm/ 75 kg

Figyelt kérdés

Eddigi táplálékbevitelem a mai napon:

Reggeli: Cini Minis- kb 1 deci laktózmentes tejjel

Tízórai: fél szelet fehér kenyér, kb fél tenyérnyi sonka

Ebéd: Nagy tányér gyümölcs saláta ( 2 banán, 1 narancs, fél alma)

Uzsonna: 1 kemény tojás

Vacsi: Az majd még most lesz, de nem tudom mi..:/


2012. márc. 15. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés és rossz és úgy nem lehet diétázni ha nem tervezed meg mit és mennyit egyél.
2012. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 *gin* ***** válasza:

nem jó... itt egy példa a kellően laza, de tápértékekben megfelelő étrendre (175/67).

[link]


többiek, szóljatok, ha mégsem jó :)

2012. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem diétázom, de 3-4 napja egyáltalán nem kívánom az ételt.. :/ De inni viszont sokat iszom. Tegnap is annyit ettem, hogy: 09:00- egy tányér müzli, akkor is kb 1 deci tejjel, csak laktózossal, majd 15:0 egy gyros, végül 21:00- 3 kemény tojás és egy szelet fehér kenyér.
2012. márc. 15. 18:43
 4/6 *gin* ***** válasza:
100%
akkor honnan tudjuk, hogy sok vagy kevés mára? a magasság/tömeg adatból feltételeztem h fogyni szeretnél, ahhoz nem jó. de egyébként máshoz sem nagyon, mert gyak. nincsenek meg benne az egészséges étrendhez szükséges tápanyagok. az más kérdés, hogy miért csak az eszik egészségesen, aki diétázik? mindenesetre elég szomorú...
2012. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvolt a vacsi: Halászlé volt amiből csak levet ettem, meg hozzá 2 szelet kenyeret.
2012. márc. 15. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok kenyeret eszel.
2012. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!