Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon sok?

Szerintetek ez nagyon sok?

Figyelt kérdés

Reggeli: Activia túrósjoghurt, 3 evőkanál Fitnes müzlivel-Ez kb 250kcal

Tízórai: egy fitnes müzli szelet epres: 92kcal

Ebéd: Rio mare halsaláta. (kukorica, bab, tonhal) kenyér nélkül. Ez max 350 kcal. Rá egy energiaital 125kcal

Uzsonna: Koffeinmentes kávé, cukor nélkül, egy kávékekszel max 130kcal.

Vacsi: fél cukkíni, fél padlizsán, 2 koktélparadicsom, fél paprika olivaolajon megpárolva, fél teljes kiőrlésű kiflivel. ( ez nem tudo ány kcal lehet :)

Mellé szedek fogyasztó tablettát, teát, és szűzteakapszulát is.

Lány vagyok, 56 kg, 172 cm 16 éves múltam


2012. márc. 15. 18:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Plussz: futottam 30 percet, koriztam 40 percet, neged óra aerobik, és este még 120 felülés 120 emelés mindkét kézre 3 kg súllyal.
2012. márc. 15. 18:56
 2/5 Animegirl válasza:

Őszintén? Nagy egy bolond vagy te :/

172 cm és 56 kilónál még fogyi akarsz? Ez már így sem normális!!!! És a fogyasztó tablettákról is állj le, 16 évesen ez nagy felelőtlenség!


19/L

2012. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jééézusom 172centivel és 56 kilóval mégis honnan akarsz fogyni az akárhogy oszlik el sehogy nem lehet rajtad egy deka felesleg sem. Gondolkozz már egy kicsit ész szerüen.
2012. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem neked mar nemkell fogynii jovagy ugy ahogybagy mert egyaltalan nem lehet rajtad felesleg alj le a fogyokuraval es a tabletakkal
2012. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 *gin* ***** válasza:
büszke lehetsz magadra... sovány vagy, de tovább akarsz fogyni és koffeinnel, taurinnal meg mindenféle fogyasztódroggal mérgezed magad. mondd, a szüleid tudnak róla, hogy egy nevelési csőd vagy?
2012. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!