Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » én is-mint sokan :-) -fogyózni...

én is-mint sokan :-) -fogyózni kezdtem. Segítségemre lehet ha a vacsorát kiváltom lassan felszívódó fehérje turmixal? Nem igazán ismerem ezeket a készítményeket és jobban érdekelnének a tapasztalatok, mint a termékleírások. Tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezt teszem, kb. 1,5 hónapja, mellette napi 50 perc mozgás (kerékpár) és diéta. Eddig kb. 6 kg-ot fogytam, a derekam 10 centivel karcsúbb, szóval ajánlani tudom.
2012. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

felesleges ezért külön lassú felszívódású turmixot venni.

a sovány túró lassú felszívódású fehérje és a legideálisabb vacsora diéta alatt.

és mivel mint írtad nem értesz a táplálékkiegészítőkhöz,simán járhatsz úgy,mint a nők többsége,aki elkezd turmixot inni,hogy nem táplálék kiegészítő boltban veszi meg az összetételét,fehérje-ch tartalmát figyelmesen tanulmányozva,hanem elmegy a dm-be,vesz egy kamu fehérjét-merthát nagy betűkkel ott van rajta,hogy fehérje,fogyókúrához-és boldogan issza a cukrot.

2012. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 *gin* ***** válasza:

Ha csak a vacsorát akarod helyettesíteni, akkor jó a lassú felszívódású.

Ha néha a reggelid fehérjetartalmát is szeretnéd megdobni, vagy edzés után letolni egyet, akkor rendelhetsz gyorsat is. Azt is eheted vacsorára, csak egyél mellé túrót/tejet, ezek elvileg kicsit lassítják. Én azért szeretem a gyorsat, mert pl. reggelire Tök finom zab-pudingot tudok vele csinálni, amiben 30-30g ch és fehérje van.

De mindkét esetben megbízható gyártótól rendelj, ne a drogériákban kitett vackokat vegyed. A legjobb ár/érték arányban a Scitecet vagy a Peak-et tudnám javasolni, esetleg még Biotech.

2012. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen a túró is nagyon jó megoldás aki szereti, én sajnos nem ezért gondoltam pótlásra. Jobb minőségű árut szeretnék ezért kérnék segítséget, hogy milyet válasszak? egyenlőre csak vacsit váltanék ki vele . még olyan kérdés, hogy ti utána nem kívánjátok az ételt vagy édességet? hálás vagyok minden normi válaszért
2012. márc. 16. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:

nem,nem kívánok mást.

és tök mindegy,hogy szeretem-e,túrót kell enni este diéta alatt.

nem csinálok ilyesmiből szeretem,nem szeretem kérdést.

azt kell enni ami használ.

pl egy két hónapos diéta végén szerinted mennyire kívánja az ember a sótlan csirkemellet?

semennyire.

okádhatnékom van tőle,mégis azt kell enni.

ha ilyesmi kérdésként felmerül,hogy egy adott ételt nem szeretsz,miközben arra van szükség,akkor nem vagy elég motivált.

de persze,ha a lóvé nem számít nálad,akkor itt a keresett termék-

[link]

2012. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! nem arról van szó, hogy nem számít a lóvé... dehogynem! hisz 3 gyermeket nevelek.. Csak én igazából nem diétázni szeretnék hanem egy kicsit változtatni rossz szokásaimon :-). Vacsira néha csirkemell, na meg persze néha túró de leginkább a csoki ízű turmix.. Ha én diétázok pár hónapig és utána minimálissal is többet eszem, már jönnek vissza a kilók.. Ezért nem látom értelmét az íztelen sanyargató ételeknek. Azt már elfogadtam, hogy sosem leszek vékony de dundi sem szeretnék maradni. Ha kb 10 kg-ot le tudnék adni az már bőven jó lenne. Köszi a linket, utána fogok nézni! közben találtam olyat, hogy MULTI PROTEIN COMPLEX.. Erről ha valaki tud valamit, kérem írjon... Köszi
2012. márc. 17. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!