Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez tényleg igazi?

Ez tényleg igazi?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 15. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Norbinak na higgyél el semmit. AZ egész arra megy, hogy vedd meg a szutyok termékeit.
2012. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Norbi alapból jó, az, hogy felépült mögé időközben egy marketing, más téma, attól még az alapgondolata helytálló.


Nekem kicsit photoshoppoltnak tűnik a kép (persze lehet, hogy nem), de amik alá vannak írva, megállják a helyüket. Ilyen hatása van a komolyabb túlsúlynak...

2012. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Vegyed meg a kazettámat, had építsek még egy házat.
2012. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A képhez nem értek, de a leírtak így vannak, ha tetszik ha nem.

A norbi életmód jó, NEM KELL a termékeit venni, ott vannak a kódok. Sok embernek segített már. A termékei viszont pl a cukorbetegeknek nagyon jók. A legtöbb dietetikus termék általában drágák. Viszont aki kénytelen a cukra miatt odafigyelni, annak az update termékekkel sem kell lemondania semmiről (pl túrórudi, csoki, édesség...).

2012. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy még Norbi is kijelenti a könyvében, hogy cukorbetegek ne kövessék az update kódokat :)
2012. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. A termékeiről írtam hogy jó a cukorbetegeknek.
2012. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg vagyok, és ha kényszerítenének se ennék a termékeikből. Egyáltalán nem jó, teleteszik kétmillió mesterséges szutyokkal. Sokszor helyettesítik valamivel, amiben több a szénhidrát, mint a sima cukorban.
2012. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, de a hülyegyerek a zsírral úgy csinál, mintha nem létezne.

Csak a szénhidrátot említi mindig.

És a jó kis csökkentett ch tartalmú szupernorbi termékek zsírtartalma van hogy 2-3x annyi, mint egy hasonló NEM norbis cuccbak....

Pedig nagyobb zsírbevitellel még könnyebb meghaladni a napi kcal mennyiséget, mint szénhidráttal...

Na mind1, kussolok, ma telezabáltam magam szeméttel és mindjárt kidurranok :-0

2012. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!