Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Láttál már élőben igazi...

Láttál már élőben igazi anorexiást? Utcán vagy buszon, esetleg strandon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár évig egy házban éltem egy irtózatosan vékony lánnyal, riasztó volt a külseje. Persze az a hír járta, hogy anorexiás, de aztán kiderült, hogy más betegsége van, attól olyan elképesztően vékony, hogy majd' átszakad.
2011. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én épp a minap láttam pszichoterápiára menvén a pszichiátria előtt. Szörnyű látványt nyújtott, nagyon szánalomra méltó volt, nagyon sajnáltam szegényt. Egyébként egy kifejezetten helyes arcú kislány/nő volt. Szörnyű betegség.
2011. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Barátnőm az, vagyis legalább is az volt míg a volt párjával élt. A srác folyamatosan azt hangoztatta neki, hogy "örülj, hogy veled vagyok, más nem lenne ilyen sokáig együtt egy kövér lánnyal" stb. A lány önbizalma még ahhoz is kevés volt, hogy szakítson a párjával, elhitte, hogy ő már úgy sem kell senkinek. De sikerült megismerkednie egy olyan férfival, aki elfogadta, úgy szereti ahogyan van, így a lánynak sikerült kilépnie a majd egy év tizedig tartó rossz kapcsolatából. Összejöttek a sráccal, azóta kezd helyre jönni, látszik rajta az akarás, de nagyon nehéz neki. Még egy éve, napi egy szem szőlőn élt, most nagy nehezen megeszik pár szelet toast kenyeret (persze arra odafigyel, hogy teljes kiőrlésű legyen) valami feltéttel, kis zöldséggel. És ha elviszi a srác vacsorázni, már majdnem meg tudja enni a tányér ételt, de előfordul, hogy néha egy két falatot "megkóstoltat" a párjával.

Még mindig nagyon csúnyán vékony, a karjai csak csontból és bőrből állnak, az arca be van esve, cérna lábai vannak és nincs feneke, alig van melle. De igyekszik. És nem csak mondja, látszik rajta, de nem megy ez egyhamar. 15-16 évesen 70 kg is volt, és retteg attól, hogy megint annyi lesz, de most nem éri el az 50 kg, sem, sőt szerintem jó ha van 46 kg és 170 cm.

2011. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos láttam. Az unokatestvérem 16 évesen lett anorexiás. 26 kilóval került kórházba. Olyan volt mint egy csontváz, vagy egy múmia. Azóta eltelt 10 év, már jól van, és bomba alakja van :) Szerencsére még időben kórházba került.
2011. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

aki nagyon sovány,és anorexiásnak néz ki,az nem feltétlen az is

Pár éve egy betegség miatt lefogtyam,170 centihez 40 kiló alá,nagyon rossz volt,és még basztattak is,hogy miért (akik nem tudták,h nem direkt volt).

Ma már ismét majd 60 kiló vagyok,szerencsére semmi nem maradt az emléken kivül


ugyh ne itélj látatlanba h ki anorexiás és kinek van más betegsége...

2011. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tőlem egy pár utcával lentebb lakik egy lány. Mindig is vékony volt, de csinos, azonban már 1 éve, nagyon csúnyán lefogyott, és a térdkalácsa vastagabb, mint a combja. Még mindig csinosan öltözködik, de döbbenetes ahogy kinéz. Az utcán nagyon durván megbámulják az emberek, és szegénykém az gondolja azért, mert csinos, pedig nagyon nem. Egyszer együtt voltam vele boltban, és vett 10 dkg pulykasonkát, meg egy zsírszegény tejfölt.....szerintem annyi az egész napi kajája.
2011. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vékony vki, nem biztos, hogy anorexiás. Engem is mindig piszkálnak, hogy vékony vagyok, anorexiás stb (165 cm/42 kg) pedig szerintem többet eszek, mint ők és nem dőlök be iylen marhaságnak, hogy este 6 után nem lehet enni. Elég szánalmas, hogy az emberek elitélnek vkit csak a kinézete miatt.
2011. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát emberek elítélnek másik embereket csak a kinézetük miatt, ha azért mert kövér ha azért mert sovány, valahol ez a logkus, és kb pont annyian soványak azért mert betegek, mint ahányan kövérek azért mert betegek, de ha látsz egy kb 175centis max 40kilós tini lányt az üres buszon állni a látszólag 10kg-os táskájával miközben a farmerját átszúrják a csípőcsontjai, közben villogtatja a piros karkötőjét az valszeg anorexiás, aki meg a strandon két pofára tömi a tejfölös lángost és mégis csontvázak, az más, de még ő is lehet bulimiás ^^"
2011. máj. 20. 12:39
 9/11 anonim ***** válasza:

12:26 vagyok

Amikor lefogytam 40 kiló alá napi 4000 (ird és mondd: négyezer) kalóriát ettem meg(és nem jött ki mint a lángosos példában),és igy maradt abba a fogyás...a hizáshoz már nem is irom mi kellett...

2011. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy nincsenek extrém vékonyak betegség miatt, csak azt hogy kb pont olyan arányban mint kövérek betegség miatt, mit küzdessz? ^^" ... ?
2011. máj. 20. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!