Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az érdekelne, hogy milyen...

Az érdekelne, hogy milyen gyakorlatokkal lehet fogyni az alábbi területeken?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon leszidtak, amikor feltettem a kérdést hogy x helyen hogy tudnék fogyni.. ' mit képzelek, stb. adott helyről csak szimplán nem fogy az ember'

Ezt amugyis gondoltam, de normális választ nem kaptam! A gondom az poci terén van valamint popsi terén, illetve habár nem vagyok kövér, tokám mégis van, és ez engem nagyon zavar, főleg ha felkötöm copfba a hajam!


Valamint az is érdekelne, hogy a narancsbőr ellen mit tehet az ember, ha még nem annyira vészes?


Bocsánat, ha tényleg butaságokat kérdeztem, tudom hogy konkrétan adott helyről nem fogy az ember, csak gondolom mégis vannak olyan testedzések vagy gyakorlatok, amik ezeket a helyeket jobban megtornáztatják!


A válaszokat előre is köszönöm!


2012. márc. 15. 23:49
 1/2 A kérdező kommentje:
És még egy valami, ha esetleg tudnátok majd ajánlani egy két tippet, akkor kérlek azt is írjátok le, hogy naponta mennyit célszerű belőlük megcsinálni! Köszönöm!
2012. márc. 15. 23:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet befolyásolni, hogy honnan égesse a szervezet a zsírt, még akkor sem, ha célzottan edzel egy adott területet.


A zsírégetés leghatékonyabb módszere a sok és változatos kardióedzés. Pl.: aerobik, futás, bicikli, stb.


Ha kitartóan edzel előbb utóbb a kérdéses terület is el kezd fogyni.


Ha nem vészes a narancsbőr, akkor az egészséges étkezés és rendszeres sport javíthat az állapotán. De, ha nagyon zavar számos kezelés van már ellene.

2012. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!