Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol csinálnak még?

Hol csinálnak még?

Figyelt kérdés
Pesten voltam gyomorgyűrű konzultáción....erre tegnap felhivjuk a professzort hogy időpontot kérjunk a műtétre és a korházat...professzor úr nyugdíjba helyeztette magát,Frankfúrtba megy,az osztályt pedig bezárták.:S:S3 hét múlva lehet érdeklődni,hogy lesz-e valami...teljesen elkeseredtem....valaki tudna Pesten nekem ovosokat mondani akik még végeznek ilyen műtétet,én Bende János prof. voltam...Pécs és Debrecen nagyon nagy táv lenne győrből azokat a lehetőségeket olvastam még...valaki esetleg tudna közelebbit?előre is köszi.

2012. márc. 20. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Elkerülhetetlen a műtét?
2012. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is megkérdezném az első válaszoló által feltett kérdést.


Ugyanis nekem van egy ismerősöm, akin hajtottak végre ilyen beavatkozást és alig fogyott vele. Attól, hogy a gyomrod összeszűkül még kívánod a kaját. Az ismerősömnek is kétszer kellett rajta tágítani, mert nyáron már folyadékot nem tudott inni, ugyanis a kajától már "nem fért bele" és többször elájult.


Ennyi pénzből (töredékéből) elmennék egy dietetikushoz, hogy állítson össze személyre szabott étrendet, illetve egy személyi edzőhöz is, hogy mivel fogyhatnál.

2012. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!