Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni de 2 nap...

Le akarok fogyni de 2 nap után mindig feladom. Ti hogyan győztétek le magatokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, formásodni, megszabadulni a narancsbőrtől. Lenne rá lehetőségem. Box edzés, futás, aerobic, infra szaunába is el tudnék ismerősömhöz járni de az a gond, hogy nem tudom rávenni magamat a diétára. Valamitől mindig elcsábulok. hiába próbálok lemondani a cukorról, fehér kenyérről, 2 nap múlva elkap egy gyenge pillanat és végem.

Egy valami tartok be rendesen, a napi 2-3 liter vizet.


Mindössze 5 kiló feleslegem van de az nagyon csúnyán oszlik szét rajtam. Ettől szeretnék megszabadulni.


Mit tanácsoltok? Hogyan tudnám rávenni magamat jobban a dolgokra? Ti mivel ösztönöztétek magatokat.

Én mindig úgy gondolom sajnos hogy "ez a falat még belefér" vagy "majd holnaptól betartom"...


23/l


2012. márc. 23. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Azt tanácsolom, hogy csak csökkenteni próbáld meg a fent említett dolgokat, ne teljesen lemondani róluk. Úgy is le lehet fogyni, ha odafigyelsz, és mértéket tartasz, nem kell kínoznod magad. Így pedig jobban bírnád, nem jönnének rád falás rohamok.

Pl. nyugodtan tegyél cukrot a teádba, csak ne ötöt, hanem mondjuk kettőt. Szóval érted. :) Ha nagyon édességre vágysz, akkor mondjuk egy héten egyszer egyél egy kis étcsokit (nem muszáj azt, de az jobb), vagy ha egy születésnap van, nyugodtan egyél meg egy szelet tortát, csak aznap akkor utána ne egyél kenyeret...

Ilyesmire gondolok, persze a saját étkezési szokásaidhoz alakítva.

Nekem ez bevált, sikerült úgy lefogynom, hogy teljesen semmiről sem kellett lemondanom. Ez így nekem jobb volt, mert én sem bírnék lemondani ezekről a dolgokról. Viszont az nem okoz gondot, hogy kevesebbet egyek belőlük.

Sok sikert!

2012. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem az ösztönöz, hogy ha már annyi időt (kalória- és tápanyagszámítás, ezeknek megfelelő napi étrend összeállítása), energiát (sport) és pénzt (cukormentes, minél alacsonyabb zsírtartalmú termékek, sovány húsok) beleáldozok a dologba, akkor ne legyek már önmagam ellensége. Ezek miatt rendesen csinálom, odafigyelek. Máskülönben sosem lesz meg az áhított eredmény.

Nem mondom, h sosem csúszik le egy kocka csoki, vagy a családi ebédeket sem tudom elkerülni (hál'Istennek ezek ritkák). De előbbi beprogramozom az étrendembe, utóbbit pedig elkönyvelem veszteségnek, de olyankor sem zabálok minden össze- vissza.

2012. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én úgy fogytam 7 kg-t (pedig akkor sem voltam tank),hogy elkezdtem rendszeresen mozogni és futni,étrenden annyit változtattam,hogy elkezdtem reggelizni,viszont a vacsi kevesebb mint azelőtt és az is 17-18 között van:)
2012. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor először alkalmam volt egy hatalmas nagy tükörben látni magam egy szál tangában, eldöntöttem, hogy változtatni kell. Ez múlt héten volt. Borzalmas ezt kimondani, leírni, de konkrétan undorítónak éreztem magam és inkább megfordultam, hogy ne lássam magam. Ez elég lökést adott ahhoz, hogy legyen bennem akaraterő, kitartás és végig tudjam csinálni. Ráadásul a héten rájöttem, hogy igazából baromi jó érzés, amikor elmegyek futni és kikapcsol az agyam, szól a zene és csak futok, futok, futok. Még a fáradtság érzés is teljesen más, ráadásul mindig boldog és elégedett vagyok, amikor futok, illetve utána is. Tegnap húztam a szám, mikor elindultam futni, de utána megint nagyon jól éreztem magam, bár szerintem a szél miatt kicsit megfáztam. :S


Én egyébként nem vonok meg magamtól semmit, de tényleg. Ha kenyeret eszek, az fehér kenyér. Néha még a süti is belefér. Én nem valami diétát csinálok, csak rendszeresebben, egészségesebben étkezek. Kicsit átcsoportosítottam a dolgokat, hogy mit, mikor, mivel érdemes enni.

Most nekem is volt egy gyenge pillanatom és ettem ma egy csokit, de nem aggódom. Tudom, hogy most erre volt szükségem és kész. Hetente 1x szerintem ez is belefér, legalábbis nálam, és amiatt a kb. 260kcal miatt nem aggódom.

Jövőhéten úgy is emelni kéne a lefutott távon. :D

16/L

2012. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
honnan veszed hogy 5kiló felesleg van rajtad.. nem mindegy hogy izmos vagy,vagy zsiros, akkor nyilván máshogy nézki a 2. am meg akaraterö és kész. fogyni akarsz fogysz. nemakarsz gyenge vagy, lehet nem is számit vagy ér neked annyit..am meg akit annyira zavar 5kg felesleg fogja a tükörbe néz és azt mondja hogy igy nem érzem jól magam megközdök már azzal az 5kilóval...
2012. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!