Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízhattam ettől a naptól?

Hízhattam ettől a naptól?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőmnél aludtam házibuliban...összeettünk mindent ami hízlal én pl egy tábla csokit fél pizzát,majdnem egy üveg fantát(1l)tejberizst,vajkrémes kenyeret,majdnem egy donoz nesquiket chipset sütit ésmég hajjaj...de majdnem az egész kijött.reggel 1kgval többet mutatott a mérleg tudom hogy a folyadék meg minden de akkoris...ja és egy hete nemis tornáztam...szerintetek híztam?:(

16/L


2012. márc. 24. 08:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Megvolt vagy 3-4000 kcal :O
2012. márc. 24. 08:18
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem a lényeget hogy mindezt este 5től majdnem éjfélig ettem:(
2012. márc. 24. 08:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd,ami történt megtörtént!

Változtatni már úgysem tudsz a dolgon!

Én a helyedben elmennék futni,nem tudom hol laksz,most jó az idő, remek kalóriaégetési módszer lehet ez bárhol is laksz Magyarországon... :)


Amit meg megettél,azon már úgysem tudsz változtatni!

2012. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi de nem ez volt a kérdés :(
2012. márc. 24. 08:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem pl. van szobabiciklim is, ha neked is van,akkor tekerhetsz azon is 2 órát délelőtt,utána evés 2-3 óra pihi,aztán megint 2 óra tekerés. :) A szobabicikli azért jobb,mert az ellenállás állítható rajta,és ha igazán keményre állítod, és úgy tekersz,na az az igazi kalóriaégetés.Persze ha elmész futni és fullra kihajtod magad hogy köpni-nyelni alig tudj, jó alaposan leizzadsz,utána hazamész(akár autóval,ha már gyalog nincs erőd...) letusolsz és elnyúlsz az ágyon... ennek is lehet értelme.


Hol laksz? Ha esetleg Szombathelyen,akkor szívesen csatlakoznék is hozzád... ketten,együtt,könnyebb...

2012. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre válaszoljak,simán hízhattál,igen,több kilót is... de ez ne emésszen tényleg,inkább tényleg harcold le magad fizikailag...
2012. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egy minimálisan igen a szír felszívódása és megkötödése a fehéjéknek is idő kell... ha most vigyázol és odafigyelsz nem lesz belőle nagy gond... egyél rostosat az felgyorsítja az emésztésed és jó esély van arra, hogy megszabadulsz a fele kajától és nem lesz minek felszívódnia... Igyál teát és ennyi szerintem...
2012. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha ma 2 órát ellipszisezek akkor azzal jóvá tehetném?kb mennyi kcalt égetek vele?:/
2012. márc. 24. 09:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne agyalj már ilyen baromságokon! SEMMIT nem híztál (max. 1-2dgk), egy kiló zsírhoz 7000 plusz kalória kell.


Sportolj, persze, de na azért, hogy kompenzálj (azért sohase!), hanem mert jól esik.


Más: a diéta nem arról szól, h x naptól kezdve görcsösen eszel, és egy bulisabb naptól máris lelkiismeret furdalásod van.

Egészségesen étkezel, mozogsz, és ha néha becsúszik 1-1 nap, akkor ez van, másnaptól (3-4.nap) folytatod az eddigieket.


Én pl. soha nem esek kétségbe, ha ünnepség, vagy 3-4 napos családi buli van, akkor bekajálok, aztán folyt.köv. Meg n úgy fogyóztam, h ha megkívántam, megettem azt a 3-4 szem pralinét, v sütit, volt, h naponta, és nem haltam bele, csak hozzáadtam a napi kcalhoz.

2012. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon rendes fagy h irtál úgyse minden nap eszem így ha visszaállok rögtön lefogyom amit most felszedtem(már ha felszedtem...)és igazad van semmi jó nincs az önsanyargatásban:)
2012. márc. 24. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!