Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlem magam!...

Nagyon szégyenlem magam! Mennyit hízhattam?

Figyelt kérdés

Szóval a keddi napom nagyon hektikus volt... csomót rohangáltam, posta, elintéznivalók, stb, és 2-3 almát ettem egész délelőtt + délután, és este meg befaltam mindent... és annyira szégyenlem magam...

este 7-8kor minden édességet, süteményt befalni mert fáradtan nem volt meg az önkontrollom. nagyon sajnálom :( 3,5-4 hónapja diétázom volt hogy csaltam 1 szelet csokival/sütivel de az napközben volt, nagyon maximum ebédkor vagy reggel és teljesen tudatos volt... ez meg mintha nem is én lettem volna, mintha nem lett volna "tudatom". lehet csak kimerültség.


Másnap is folytattam ezt, és másnap is csupa egészségtelen kaját ettem (szerdán) a kcal szükségletem kétszeresét minimum.. :( 4000 kcal biztos megvolt szerdán. + a kedd esti zabálás... mennyi jöhetett fel?


2012. márc. 8. 17:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Teljes kiőrlésű kenyeret, barnarizst eszem, heti 1szer főtt krumplit zsíradék hozzáadása nélkül, de ebédnek. Vacsorára szoktam: sovány fehérje, párolt hús (vagy nagyon pici olívaolajjal) saláta, nyers zöldségek, vagy pároltan, tojásfehérje (főzve!), túró, kefir, natúr joghurt. Reggelire teljes kiőrl. kenyér vagy zabkása cukor nélkül, ebédre is megy ch, de igyekszem 2/3 zöldséget és 1/3 abrnarizst enni köret gyanánt a sovány húshoz.

Gyümölcsétkezések naponta: 2-szer, általában alma, narancs. Banánt nem eszem.


Ásványvizet vagy cukormentes teát, gyógyteát iszom.


Van, hogy csalok, de a csalást igyekszem reggelre időzíteni max. ebédre. 1 szelet csoki hetente 1-szer, avgy 1 szelet süti ebéd után :/ de akkor mondjuk kihagyom a levest, hogy ne legyek annyira tele.


Nem tudom mi volt velem aznap este...


azért nem akartam enni napközben mert nem tudtam magammal vinni kaját, nem volt itthon barnakenyér hogy szendvicset csináljak, és be kellett mennem vagy 20 helyre a városban, boltba se volt időm bemenni...


mennyi ZSÍR jöhetett fel? 0,5 kg zsír? (most többet mutat a mérleg de tudom egy része béltartalom + megkötött víz. a zsírra vagyok kíváncsi)

2012. márc. 8. 17:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 nap alatt nem lehet túl sokat hízni, nyugi. Max egy fél kg mehetett fel szerintem. Persze pár napig a mérleg mutathat 2-3 kg-val többet is, de tartósan max fél kg ragadt rád (de lehet, hogy annyi sem).
2012. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy hetente 2-3szor sportolok... igyekszem ledolgozni. Akkor tuti max. 0,5 kg zsír? :/
2012. márc. 8. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Még mindig a keddi napodat nyögöd?:D

hát besz@rok rajtad! :D

2012. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!