Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem egyforma a 2 combom?

Miért nem egyforma a 2 combom?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik kategóriába lenne helye a kérdésnek.

Tudom, hogy senki nem szimmetrikus, de most nem csak a méretről van szó (1 cm a vastagságbeli különbség, ez nem sok. Amúgy van rajta felesleg bőven...:-S)

De tükörben, meg fényképen tűnt fel.

A felesleg, vastagság ellenére a jobb (59 cm) combom majdnemhogy sima, tűrhető. A bal (58 cm) meg elég narancsbőrös, nem olyan sima.

Mi lehet az oka?


2012. márc. 24. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Már bocs de menjél agysebésznek:D Nem ezen kell gondolkodni sosem lesz senki totálisan szimmetrikus hacsak nem vagy Flex Wheeler?, inkább edzeni meg diétázni kéne, jah és nekem egyik karom 43 a másik 41 centi de mivel nem tudsz ezen változtatni ezért bele kell törődni..
2012. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

B.szkikám, írtam, hogy nem a méretére írtam, azt én is tudom.

De az egyik sokkal feszesebb, a másik meg nem, és elég szembetűnő.

(1 éve diétázok meg szobabiciklizek, de bírom, hogy itt mki a kérdésre válaszol...)

2012. márc. 25. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!