Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ideje tornázok, úgy...

Egy ideje tornázok, úgy vettem észre hogy kisebb lett a hasam is, a combom is formásabb lett. De miért van az, hogy a mérleg fogyás helyett inkább azt mutatja hogy híztam?

Figyelt kérdés

A zsír helyére izom került, vagy csak én látnám úgy ezek szerint h vékonyabb lettem? Eléggé elkeseredtem tegnap a mérleg után.

Kb. 1,5 kilóval vagyok nehezebb, mint voltam.

Lemenni pedig nem akar..


2012. febr. 15. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A zsír nem alakul át izommá, viszont az lehetséges hogy izmosodtál ezáltal értelemszerűen többet mutat.
2012. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ez a bajom!

Beteg lettem és erős diétát kaptam a kórházban, azóta kizártam az életemből a kenyeret, a tésztát a sok nassolni valót, édességet is csak napi egy túrórúdit eszek.. Minden nap eszek zöldséget, gyümölcsöt. Igazából ezeket eszek inkább mint krumplit vagy rizst jobban esik a húshoz. Heti 6x tornázok Bíró Icára (1 óra minden nap ) és mellette 1 óra hulahopp karikázás. Mégis nehezebb lettem, amikor mindenki azt mondja hogy sokat fogytam :O

2012. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valoszinüleg, ha centikben latod a külömbseget, akkor az izomtömeged nött, ezalltal a zsir tömege csökkent, es ha tenylegesen van sulyfelesleged, akkor ha folytadod, ez meg is fog mutatkozni a merlegen. Normalis, ha elöször gyarapodik a sulyod, de egy max. ket het utan, el kell induljon lefele, ha tenylegesen van plussz kilo rajtad, de nem mindegy, hogy csupan ket felesleges kilo szaladgal rajtad, es amiatt aggodsz, vagy tenyleges sulyfelesleged van.
2012. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!