Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételek vannak, amelyek...

Milyen ételek vannak, amelyek kevés kalóriát tartalmaznak és nem is bonyolult az elkészítésük?

Figyelt kérdés

Olvasgattam már neten,de nem találtam túl jókat..meg szeretnék változatosan is étkezni.

Előre is köszönöm,ha valaki tudna tanácsokat adni !


2012. márc. 25. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

nyáhá..túró, túró<3xd

túrógombóc, 1 db 30 kalória

túrós tejberizs

túróval töltött csirkemell

2012. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csirkmell csak 112 kcal/100 g.


Pl.:


mozarellával, paradicsommal sütve tepsiben

Gyros fűszerrel grillezve salátával

Zöldségekkel összesütve wokban

Barnarizzsel+zöldségekkel rizses husinak

Almaszeletekkel+fagyasztott gyümivel gyümölcsös husinak


Halacska is kevés kalória (fehér husú tengeri hal pl.: kb. 150 kcal /100 g)


citromos halfilé alufóliában sütve salival

tojásfehérjéven és zabpehelyben sült halfilé (1 tk. olajon sütöm meg) mellé sali vagy barnarizs

saliba szoktam tenni saját lében úszkáló tonhal filét ha nincs időm főzni (konzerv) beletépkedem és kész


Görögsaláta egyszerű, hozzá grillezett csirkemell, csirkecomb (csirkecomb se sok kalória, de bőr nélkül kell sütni), alufóliában sütve


Omlett sonkával+gombával+zöldségekkel (2 tojásból, 2 db gombával, 3 szelet csmell sonkával + 1 merék mirelit zöldséggel szoktam csinálni, 1 tk. olajon, az úgy kb. 370-380 kcal)


Rakott, csőben sült zöldségek: póréhagyma, zöldbab, brokkoli, karfiol, alacsony a kalóriatartalmuk, rá egy kis tejföl (alacsony zsírtartalmú vagy egy kis light tejszín, sajt) és mehet a sütőbe, nagyon laktató és finom.

2012. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! :)
2012. márc. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!