Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3-4 alakalommal 20km...

Heti 3-4 alakalommal 20km bicajozás (120 körüli pulzussal) használhat valamit? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, már csak az utolsó kilók vannak hátra, amik nagyon ragaszkodnak, és nagyon nagyon nehezen akarnak lemenni. Még 3-5 kg-ot szeretnék fogyni. (persze ugyan úgy diétázom is)

Nincs olyan nap amikor nem tornázom/edzem valamit. minimum 1 órát. De akkor sem nagyon akar mozdulni a súlyom. :S


2012. márc. 25. 21:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Már mint hogy ezt még pluszba szeretném beiktatni. Ma reggel már elkezdtem.
2012. márc. 25. 21:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb a fölösleg valakin annál nehezebben mennek le a kilók. Ez sajna így megy. Ezen csak a további kemény edzés, diéta és a sok türelem segít.


Ha szobabicikliről van szó, akkor szerintem ne egyenletes tempóban csináld, hanem a terhelést és a tekerés intenzitását is váltogasd menet közben.

2012. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!