Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik már lefogytak. Ha a mostani életedet összehasonlítod a régivel, mennyire változott meg? Milyen pluszt ad neked a karcsúság?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban azért kell lefogyni, hogy egészségesek legyünk és nem azért, hogy másoknak tetszünk/megfeleljünk.


Már a kisebb túlsúly is okozhat egészségügyi kellemetlenségeket, ami idővel a fölösleg gyarapodásával komoly betegségekké alakulhatnak.


Sok elhízott ember azt mondja, hogy Ő úgy is jól érzi magát. Nos, Ő maga lehet, hogy jól érzi magát, de a szervezete csak küszködik a jelentős túlsúllyal (amit az ember nem feltétlenül érez) és annak előbb-utóbb meg lesz a következménye.

2012. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lett az életem szó szerint.:) Nincs magasvérnyomás,lihegés 3lépcsőfok után,nincs az,hogy nem tudok magamra normális koromhoz illő ruhát venni,nincs kisebbségi komplexusom.24L
2012. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt rajtam sok felesleg (10 kg), de mégis rengeteg változás állt be az életembe, mióta leadtam.


Minden egészségügyi problémám megszűnt. A férfiak megnéznek, a nők irigykednek, és ez hihetetlen önbizalommal tölt el, konkrétan azóta élvezem a pasizást, mióta nincs bennem korlát az alakom miatt. Már nem kell azon gondolkoznom a boltban, hogy mi áll jól, mi előnyös: mindent felvehetek, minden jól áll.


Annyira feltöltődtem ettől belsőleg, hogy a munkámban is sikeresebb vagyok, már tudom, hogy mire vagyok képes és ez hihetetlen löketet adott a karrieremnek.


Nem utolsósorban rászoktam a rendszeres sportra, ami nemcsak egészséges, hanem remek stresszoldó is.


Ha belegondolok, hogy 4 hónap kemény munka ilyen eredményekkel jár, és én meddig halogattam, és mennyi időt vesztegettem el az életemből kövérként...jobb bele se gondolni inkább. :))


22L

2012. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lettek barátaim..érdekes
2012. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár, én nem voltam túlsúlyos, de volt időszak mikor magamhoz képest eléggé kikerekettem. Mindig is csinos lány voltam, se nem vékony se nem vékony hanem pont az aranyközépút. Aztán egyszercsak kb. 2 és fél évvel ezelőtt felszedtem szépen, apránként 10 kilót. Éreztem is hogy feszülnek a nadrágok, ráálltam a mérlegre és majdnem elájultam. Na akkor azt mondtam hogy ebből elég, újra csinos akarok lenni. Szépen lefogtyam, most még vékonyabb is vagyok, mint ami voltam, seggem se maradt de nem érdekel, mert így sokkal jobban érzem magam, nem látom vastagnak a combjaim, vonzóbbnak tartom magam stb. Ja és persze fenékre keményen gyúrok, mert nem tudom elfogadni hogy nem sok maradt belőle. :D

23/L

2012. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok na ezt jól megírtam szóval se nem vékony se nem vastag. :D
2012. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisz85 ***** válasza:
Egy az egyben alapjaiban változtattam, egyik napról a másikra cukor, liszt, asztali só kukába, teflon serpenyőt és olivaolajat vettem, elkezdtem edzeni, nem tudok fokozatosan változni, vagy azonnal, vagy sehogy. Ma már nem eszem csak olyan táplálékot ami a természetben megtalálható + tápkieget, mert a magas fehérjebevitelt csak húsból és tejtermékből (kizárólag sovány turó) elég unalmas és megterhelő.
2012. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én 75röl fogytam régen 58ra kb, és sokkal jobbnak éreztem. olyan ruhát vettem amilyent akartam, nem fulladtam meg ha futkározni kellett, nem fáradtam el, jobban aludtam stb..
2012. márc. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!