Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasam elég izmos, ha befeszí...

A hasam elég izmos, ha befeszítem, de sajnos a fölötte lévő zsírréteg eltakarja :s futással és olyan "diétával" hogy kevesebbet eszek, leadható a zsír?

Figyelt kérdés
Előre is kösz a válaszokat! Jah és főleg a hasamon van csak zsír, a többi helyen minimális, még a mellkason egy kicsi.
2009. jún. 14. 20:55
 1/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem hozzáírni még... A zsírréteg nem annyira nagyon vészes, de azért látni eléggé ha póló nélkül vagyok, a futás mellett még biciklizek,sétálok,focizok meg éppen ami van azt csinálom :P
2009. jún. 14. 20:57
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Olyan "diéta" kell amiben minimális bevitt szénhidrát mennyisége, és az is jó minőségű. Egyébként igen.
2009. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:
62%
Jót írtak előttem. Diéta kell, amit szigorúan be is fogsz tartani és helyes sporttáplálkozáson alapszik, viszont a hason lévő zsírréteg hormonális okokból is adódhat, de kitartó diétával lemegy az, nyilván ahol sok van, ott látszik majd meg legkésőbb. Sok sikert!
2009. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rizs mehet ebédre amúgy? meg esetleg vacsorára egy kicsi, és suliba tízóraira vagy vacsorára itthon mit egyek akkor, amiben kevés a szénhidrát? suliba a joghurt és társai kizárva mivel meleg van, megromlik stb. meg azokat nagyon nem is szeretem
2009. jún. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!