Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az extrudált kukoricakenyér...

Az extrudált kukoricakenyér hizlal?

Figyelt kérdés
Megvettem, mert azt hallottam, hogy ez jó fogyókúrakor, de ha belegondolok, ez csak kukoricából és lisztből áll. Akkor meg nem pont hogy hizlal? Mit ajánlotok helyette reggelire?
2012. márc. 27. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván nem eszel meg egy kilót belőle...

Eheted nyugodtan (reggelire kb 6-8 szeletet megehetsz belőle.)

2012. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden hizlal, amiből extra kalóriát viszel be. Extra kalória az, amit nem használsz fel.


A régi parasztok nagyrészt zsíron, zsíros szalonnán, kenyéren és húson éltek. Aztán mégse volt egyik se hájas.


Nyugodtan ehetsz, amit akarsz, ha cserébe lemozgod. Ha többet viszel be, akkor hízol. Ha többet mozogsz, mint amennyi kalóriát beviszel, akkor fogysz. Nem attól fogsz fogyni, hogy 4000 kalóriát viszel be akármilyen egészséges kajából :)

2012. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most kezdtem tegnap, mert már érzem, hogy nagyon kéne fogyni. Úgy döntöttem, hogy heti3X másfél órás Rubint Réka, mert így is nagyon izomlázam van már, meg hát azért nem érek rá minden nap csak úgy másfél órára, de nem is bírnám, főleg így az elején.

A régi parasztoknak nem hiszem, hogy annyi sok kajájuk lett volna, hogy csak úgy minden nap megegyenek 5kilót belőle:D

Nem eszek egy kilót belőle, és nagyon eltaláltad, mert tényleg egy 6-8 darabot szoktam..:)

Köszönöm szépen mindkettőtöknek, nagyon aranyosak vagytok:)

2012. márc. 27. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!