Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kenyér helyett glutén mentes...

Kenyér helyett glutén mentes extrudált kukoricakenyeret eszek akkor az nem hízlal?

Figyelt kérdés
A szénhidrát tartalma nagyjából egyezik a sima kenyérrel,azért nem értem mert azt szokták mondani h a fogyókúránál ne egyél kenyeret de lehet helyettesíteni az ilyenekkel
2011. márc. 17. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább puffasztott búzát/rizst egyél helyette.
2011. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg felesleges ilyeneket enni, még ízük se nagyon van. Reggelire nyugodtan mehet egy tk zsemléből szendvics, sovány feltéttel, bőséges zöldséggel. Ebédre rizs és zöldségek és sovány hús, a délelőtt folyamán egy adag zabkása még mehet. Nem lehet minimalizálni a ch-t, azt az ember nem is birja sokáig, aztán jönnek a falási rohamok. Megfelelő mértékben kell csökkenteni. Egyébként nem lehet se azt mondani, hogy a kenyér hízlal, se azt, hog ezek az extrudált dolgok hízlalnak, mert ez nem így megy, hogy egy adott dolog hízlal, hanem az összkalória számít, amit beviszel, no és persze az összetétel, tehát, hogy mennyi ch-t, fehérjét, zsírt eszel.
2011. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!