Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyivel jobb ha kenyér...

Mennyivel jobb ha kenyér helyett zsömlét eszek?

Figyelt kérdés
A reggelit nem nagyon tudom másképpen megoldani,mivel még iskolás vagyok így reggelente szendvicset szoktam vinni,zsömléből. A kenyeret a többi étkezésemnél próbálom hanyagolni. Mennyire jó ez? Mondanátok viszonylag jó árban lévő fogyis dolgokat reggelire,ami kijönne 400ból.?

2012. márc. 29. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A suliba is vihetsz fedeles dobozban bármit, nem csak szendvicset.

Én pufirizst szoktam enni egyébként reggelire sovány felvágottal. Vagy joghurtba keverek zabkorpát, zabpelyhet. Vagy gyümölcsöt.

2012. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Kenyér, zsemle lényegében ugyanaz. Egyébként nincs velük semmi baj, ha módjával fogyasztod őket. Ha délelőtt megeszel két párizsis zsemlét, az kb. 400 kcal. Tegyél bele salátát, káposztát, hagymát, retket, paprikát. Fogyis dolgok például a narancs, alma.
2012. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. márc. 29. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!