Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hat komolyan mondom rosszul...

Hat komolyan mondom rosszul vagyok mar a sok hulyesegtol amit ide irkaltok. Ti ezt komolyan elhiszitek?

Figyelt kérdés
allandoan olvasom hogy szamolgatni hany kcal meg hany gramm. ha valaki evett egy harapas csokit vagy egy kanal tesztat akkor vege a vilagnak karbavesz az egesz fogyokura. en 30 kilot fogytam 2 eve es azota is tartom a sulyomat egy deka nem jott ram vissza. tudjatok mit ettem? nokedlit tesztat krumplit porkoltot csokit mindent amit azelott is ettem ja es napi 4-5 szelet ZSIROS FEHERKENYERET paradicsommal hagymaval tejjel. semmit nem vontam meg magamtol egyetlen egy titok tornaztam. nem futottam meg ilyen olyan 2 ora hosszas mozgas napi 30-45 perc torna otthon a szobamban 1 ev alatt -30 kg....
2012. márc. 30. 14:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
45%

Hát komolyan mondom én meg már az ilyen nagyszájú önérzetes tehenektől vagyok ki.Gondolom bazi kövér voltál, és most arra vered itt magadat, hogy ebből sikerült 30kg-ot úgy leadni, hogy kicsit kevesebb szart ettél, mint előtte. Elárulom arany virágszálam, hogy ha mondjuk olyan lennél, mint én és sok hozzám hasonló fitnessmán csaj (168/53)akkor a büdös néger életbe nem tudnád elérni a célt ezzel a módszerrel. Én híznék attól amit itt leírtál. Kinek mi a célja.. Mivel én egészséges, sportos testű, és még max 1-2 kiló könnyebb szeretnék lenni, ezért keményen meg kell küzdenem és számolni a kalóriát. Meg a CHt meg a zsírt meg a fehérjét.


De te maradj csak teltkarcsú és élj büszkén zsíros kenyéren.

2012. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, azért ne keverjük már a dolgokat... Teltkarcsú itt max én vagyok a 65 kilómmal. Aki 30 kilót fogyott zsíros kenyerezéssel, szerintem ne nevezzük így...

ON:

Én se vonok meg magamtól semmit (bár szerencsém van, hogy utálom a zsíros kenyeret, a csülköt, a pacalt, nokedlit, stb...), eszek túrórudit minden nap, fagyizni, csokit enni is szoktam, csak szépen beleszámolom a napi mennyiségembe, aminek vannak határai...

(Süteményt is sütök, elég gyakran, csak változtatok az összetevőkön... 1 db süti kb 70 kalória szokott lenni.)

2012. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
15:39es az anyukadat hordd el mindenfele onerzetes nagyszaju tehennek mert ez a nagy "tehen" ugy beletaposna a pofadba hogy lenne egy 45os szad
2012. márc. 30. 18:52
 14/28 A kérdező kommentje:
ja amugy a tehen 80bol lett 50 ugyhogy te vagy a teltkarcsu vagy a tehen hozzam kepest mert az a 3 kg nagy dolog neked szoval ez van arany viragszalam :))
2012. márc. 30. 18:56
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, biztos gyönyörű lettél!
2012. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
A fejlett értelmi képességednél már csak a kifinomult stílusod lenyűgözőbb xD
2012. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
thx :$:)
2012. márc. 30. 21:15
 18/28 anonim válasza:
45ös a lábad?
2012. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
53%

Igen, és hány centi vagy hozzá? 150? :D Ne súllyal dobálózz Te szerencsétlen hanem testzsír %-al vagy legalább BMI indexszel.


De amúgy köszönöm az ismét minden kulturáltságot mellőző megnyilvánulást, bizonyítottad vele az önérzetes jelzőt. A dagadt tehén csak 99% mivel a magasságot nem írtad. ;)

2012. márc. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
A 16os válaszoló amúgy csak szarkasztikus volt. De cukin megköszönted az oltást, grat :D
2012. márc. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!