Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hat komolyan mondom rosszul...

Hat komolyan mondom rosszul vagyok mar a sok hulyesegtol amit ide irkaltok. Ti ezt komolyan elhiszitek?

Figyelt kérdés
allandoan olvasom hogy szamolgatni hany kcal meg hany gramm. ha valaki evett egy harapas csokit vagy egy kanal tesztat akkor vege a vilagnak karbavesz az egesz fogyokura. en 30 kilot fogytam 2 eve es azota is tartom a sulyomat egy deka nem jott ram vissza. tudjatok mit ettem? nokedlit tesztat krumplit porkoltot csokit mindent amit azelott is ettem ja es napi 4-5 szelet ZSIROS FEHERKENYERET paradicsommal hagymaval tejjel. semmit nem vontam meg magamtol egyetlen egy titok tornaztam. nem futottam meg ilyen olyan 2 ora hosszas mozgas napi 30-45 perc torna otthon a szobamban 1 ev alatt -30 kg....
2012. márc. 30. 14:09
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
170 anyukam... na de ilyen kis egoista fitnessman pi**akkal nem nagyon foglalkozok. inkabb kuzdj eron felul hogy lemenjen a 3 kg. en meg a dagadt pi**ammal kislattyogok a konyhaba zsiroskenyeret zabalni. papuszi
2012. márc. 31. 09:09
 22/28 anonim ***** válasza:
:)) naja
2012. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

tegnap 15:39 A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.


De utálom az ilyen "embereket". -.-" :S Saját magukat minősítik az ilyen, bunkó megnyilvánulásaikkal!

2012. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kérdező! Az egy dolog, hogy mennyit fogytál..tölts fel egy képet, utána elhiszem, hogy olyan formás vagy, mint mondod! A másik, a fitnesses csajnak adnák igazat, mivel a teszsír%-nál már tényleg oda kell figyelni a kalória bevitelre. Aki nem csak hobbibl csinálja, annak bizony 110%-ot bele kell tennie!

Az, hogy te lefogytál az otthoni ugra-bugrálással, nem azt jelenti, hogy egy szép, karcsú ill. formás nő lett belőled. 30 kiló fogyás már azért too much, lehet hogy lóg a bőröd mint a leeresztett lufi, és olyan alakod van mint alekosznak:D

Magával a témával, amit kiírtál egyet is értenék, ha nem ilyen tajparaszt módon adtad volna a tudtunkra az álláspotodat! Tán szlovák vagy? Mert enyhén szólva is, de olyan a stílusod..:D

Még mielőtt megköveznél és 'társaiddal' együtt rámnyomnátok a neg. kezecskét, elmesélem, én is hasonló módszerekkel fogytam le, viszont, soha az életben nem vágtam fel rá! :D Röviden ennyit szerettem volna 'písat' :D

2012. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Elsősorban, ha a kérdező határon túlról is ír, akkor sem hiszem hogy szlovák, sokkal inkább szlovákiai MAGYAR.

Mért kell bántani a határon túli magyarokat? Mi sem beszélünk rosszabbul vagy helytelenebbül, mint a magyarországiak.

Hallottam én már a tévében úgy nyilatkozni embereket, hogy égnek állt tőle a hajam, pedig ők magyarországi magyarok voltak...

2012. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
nos tehat egy logoboru dagadt szlovakiai tajparaszt tehen vagyok. koszonom a valaszokat. tobbre nem vagyok kivancsi. viszlat.
2012. márc. 31. 18:00
 27/28 anonim ***** válasza:
55%
:D Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten! Ha normális válaszokat szeretnél kapni, válts stílust! Mellesleg én is szlovákiai magyar vagyok, és az előző kommentemben sem degradáló módon írtam a szlovákokról. :D
2012. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
:)))))
2012. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!