Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Orvos tud segíteni abban, ha...

Orvos tud segíteni abban, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
Egy néni mondta régen,hogy az ő testvérét direkt azért tartották kórházba,h lefogyjon. Ilyen létezik? Sosem ettem sokat,mégis kicsi korom óta dagadt vagyok. Mozogni nem igazán tudok,mert rossz a térdem,és a bokám is. Vagy ne is álmodozzak róla,hogy lefogyhatok?
2012. márc. 30. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

az úszás nem terhelné sem a bokád,sem a térded.

és igen ha elmész háziorvoshoz és kérsz beutalód vérvételre(pajzsmirigy vizsgálat,hormonvizsgálat)már az is sokat segít mert ezzel kizárható,hogy szervi eredetűen híztál vagy egyszerűen csak rossz az étrended,mert lehet keveset enni magas kalóriatartalmú ételekből is és akkor az a pár kiló csak úgy felszalad.

én is így voltam.

és van olyan osztály a kórházakban,ahol külön dietetikusok által összeállított étrennddel és tornával lefogyasztják a túlsúlyosokat.

2012. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lefogyasztásra csak akkor utalnak kórházba, ha az elhízás olyan súlyos, hogy egészségügyi panaszokat is okoz (terheli a szíved, nagyon magas tőle a vérnyomásod, cukrod, koleszterinszinted stb.), alakformálás céljából nem.
2012. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!