Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy barátnőm...

Hogy lehet az, hogy barátnőm magasabb mint én, kevesebb kiló is, mégis én "vékonyabbnak" tűnök?

Figyelt kérdés

Ő: 170cm magas, 85 kg. Én 167 cm vagyok és 99 kg.

Ne értsétek félre, kövér vagyok, vastagok a karjaim, hatalmas a fenekem és a combom, van hasam is, mégsem vagyok olyan "szétfolyós".

Lehet azért, mert a hízásom előtt sportoltam? Vagy ez genetika?

Illetve, hogyan tudnék lefogyni ismét 58kg-ra? Még sohasem diétáztam, de 2 éve elkezdtem szedni egy magas hormontartalmú gyógyszert, aztán el is engedtem magam, és hát meghíztam elég rendesen.

Illetve hogyan öltözkedjek így is fiatalosan?Mert ugye az eddigi volt stílusom egy ekkora testen már nem esztétikus, mégsem szeretnék igénytelennek hatni.:S

25/L


2012. ápr. 3. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Más a testzsír százalék arány. A nőknek gyengébbek a csontjaik,vékonyabbak.Ugyanannyi térfogatú izom,csont,vagy zsir nem egyforma fajsújú. Emiatt lehet sztem.
2012. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!