Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt érhetek el így...

2 hónap alatt érhetek el így észrevehető változást?

Figyelt kérdés

Fél év alatt magamra kaptam pár kilót. 54-55 helyett most 60-61 kg vagyok 165-163 cm-hez. Előtte már kb 7 hónap alatt lefogytam 20 kilót.

51-54 kg szeretnék lenni (ennek az eléréséhez kb 5 hónapom van), de fontos lenne 2 hónap alatt leadnom egy 5-6 kilót legalább.


Tervem:

Egy nap max 1200-1300 kcal, havonta legalább 1x (de inkább 2x vagy akár többször) gyümölcsnap/lénap.

Edzés:

Hetente 2x edzek 1-1,5 órát edzőteremben, és hetente 3x zumba ami nem tudom pontos mennyi ideig tart, mert holnap megyek először, de gondolom 1-2 óra lehet.

Ezen kívül gyalogolok, biciklizek, néha görkorcsolyázok.


Nem szeretnék sovány lenni, csak szép, sportos alakot akarok.


köszönöm a válaszokat :)


2012. ápr. 2. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :)
2012. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

igen de ne a kalórián legyen a hangsúly! ne egyél cukrot és fehér lisztet, meg nehéz húsokat.

sok gyümölcs, zöldség, este 7 után már ne nagyon egyél max gyümölcsöt.

2012. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindkettőtöknek :) De én nem tanácsokat kértem, mert már egyszer sikerült, szóval meg van a biztos módszerem, csak véleményt, hogy menni fog-e.:)
2012. ápr. 3. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hátha tudod hogy egyszer már sikerült akkor nyilván fog meint ehhez nem kell a mi megerösitésünk
2012. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!