Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Még 5kg fogyás = ruhaméret...

Még 5kg fogyás = ruhaméret csökkenés?

Figyelt kérdés
Eddig közel 28 kilót fogytam! Minden ruhám nagy lett rám, és szinte semmi olyan nincs ami jó lenne. Venni szeretnék új ruhákat, de még 5 kilót szeretnék fogyni. Ha megveszem ruhákat, akkor azok is nagyok lesznek rám még 5kg fogyás után?
2012. ápr. 4. 11:36
 1/8 anonim válasza:
100%
Úú..hogyan fogytál ennyit:)?Amúgy szerintem nem lesznek nagyok a ruhák,amiket most vásárolsz,mert az utolsó 5 kg az már csak alakítgatás:)Persze ez is alkattól függ.
2012. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi extrával, figyeltem a bevitt kalóriákat, mindent ettem amit eddig, csak kevesebbet, és sokat edzek/sportolok, heti 6-7x 1-1,5 órát. + Naponta minimum 3 liter vizet iszom a fogyókúra eleje óta, szerintem ennek is köszönhetem hogy nem lóg a bőröm, ekkora súlyfelesleg leadása után. :)
2012. ápr. 4. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet! Én "csak" olyan 14 kilót fogytam kb., és 2-3 ruhaméretet változtam közben (ruhafazontól függ persze).

Ne tudd meg azt az átmeneti időszakot, amikor semmim nem volt. :s Még most is alig van pár megfelelő méretű ruhám. És az a sok új nadrág, amit közben vettem és már nem jó rám... :( (Gondolkodtam, hogy el kéne adni, tényleg újak még)

Szóval igen, könnyen lehet, hogy még 5 kiló megint egy ruhaméret, úgyhogy, ha tényleg ennyit akarsz még fogyni, ne most töltsd fel a szekrényed.

2012. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Akkor nem "kockáztatok", mert ha most megveszem a ruhákat, és 5kg után nagyok lesznek.. Akkor nem fogok tudni velük mit kezdeni. Addig valahogy kihúzom azzal a pár darabbal ami van. :)

2012. ápr. 4. 13:12
 5/8 anonim válasza:

Ez ugyan nem a kérdéshez kapcsolódik de ha túl sok a fölösleges cuccotok akkor ezt mindenképpen próbáljátok ki,szerintem jobban megéri mintha eladnátok őket. [link]

Remélem tudtam segíteni és gratulálok a fogyáshoz :)

2012. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia zsuzsye!

Megkaptam a privát üzeneted, de valami miatt napok óta nem tudok visszaírni senkinek. Úgyhogy itt írom le a kérdéseidre a választ.


Ahogy fentebb is írtam, minden kajából eszem. Reggeli pl egy szelet kenyérből pulyka, vagy csirkemell sonkával készült szendvicset, egy bögre 1,5%-os tejjel, vagy édesítővel készül kakaóval. + valamilyen gyümölcs.

Az ebéd általában fehérhús szokott lenni, csirkecomb, csirkemell vagy pulyka. De pl volt olyan alkalom is amikor éppen paprikás krumplit ettem kenyérrel. Tegnap pedig fasírtot ettem kenyérrel. (csirkehúsból készült)

A vacsora az kb az szokott lenni mint a reggeli. (én azt mondom némi" tapasztalattal, hogy szinte mindenből lehet enni, csak ne lépd túl a napi kcal szükségleted, és sportolj) Plusz a napi a 3 liter viz legyen meg, mert én hiszem hogy az is segített nekem a fogyásban.

Eleinte DVD-kre tornázgattam, kezdésnek megfelelő volt. Utána átváltottam a biciklizésre, eleinte csak kb 5 km-eket tekertem. De mára már majdnem mindennap 25-30 km-eket tekerek. Úgyhogy nekem a biciklizés bevált , a futással próbálkoztam, de az sajna nekem nem megy, ugyanis asztmás vagyok, és pár perc után befulladok.

Pár hónapja edzőterembe is járok, hogy formáljam a testem, kisebb súlyokkal szoktam edzegetni, és felüléseket is csinálok.


Köszönöm a gratulációt. :)


Üdv.

2012. ápr. 4. 13:27
 7/8 A kérdező kommentje:

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.


Köszi :)

2012. ápr. 4. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
nekem nem volt nagy a súlyfelesleg, rólad meg nem tudom hogy most hány kg vagy, de én 64 kg-ról fogytam le 58-ra. ez ugye nem sokkal több mint 5 kg, de rám így se valami jók azok a ruhák amiket akkor vettem mikor még nem kezdtem el. ha ing akkor túl bő, ha póló, akkor olyan slamposan lóg, a nadrág meg a legrosszabb, a fenekénél úgy lóg, hogy rossz ránézni. szóval,én azt mondanám, hogy várd meg a végét, hogy legyen minden tökéletesen a méreted, de lehet hogy tévedek.
2012. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!