Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S.! Mi ennek a diétának...

S. O. S.! Mi ennek a diétának a neve?

Figyelt kérdés

Annyit tudok róla,amit egy ismerősöm mesélt!Az egyik barátnője mondta neki,hogy a maximálisan csinálható 3 hétig csinálta;hetente sok kg-ot fogyott;és megszépítette a bőrét.Teljesen kitisztult a zsíros bőre,és rengeteget fogyott.

Fontos lenne tudnom!Valami sok gyümölcsöt/zöldséget tartalmazó diéta/KÚRA lehet,nem tudom a nevét...


2012. ápr. 5. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ezt hívják leendő jojónak, aminek nincs értelme de adok neki egy fantázia nevet : retard diet, egy alap étrendben pedig alapvető hogy sok zöldség van, gyümölcs pedig csak elvétve mert eléggé magas a cukortartalma a legtöbbnek
2012. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nyomorék -.-
2012. ápr. 5. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem nyomorék az előző hozzászóló, hanem te vagy az, ha elhiszed, hogy 3 hét alatt örökre megszabadultál pár kilótól. Duplán fog rád visszajönni, ha utána ugyanúgy folytatod a zabálást, csak mert előtte 3 hétig koplaltál -> izomból fogytál, zsírból semmit. Nyugodtan pontozd le ezt is.
2012. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyugodj meg,ezt is le fogom pontozni.:)

Értelmiségiek vagytok mindketten :)


Nem írtam,hogy örökre,de pl. nagyban segítene,hogy tisztább legyen az arcom.Kövér sem vagyok,mégis van miből fogyni.

2012. ápr. 5. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mi vagyunk az értelmiségiek, akkor miért is nem a drága ismerősödet kérdezed meg, aki mesélte ezt neked? Talán egyszerűbb lenne, mint az interneten kérdezősködni, hogy kiválasszuk neked, hogy melyik kamudiétáról van szó. És valószínűleg azért lett tisztább a bőre, mert nem evett szar zsíros dolgokat + mint említettem, nem zsírból fogyott, hanem izomból, mert ahogy írtad valószínűleg nem evett fehérjét. De sajnos nem tudom, melyik diétáról van szó, így csak feltételezni tudom, hogy mivel machinál és nem tudom kellőképpen elmagyarázni neked, hogy miért is nem működik, de ahogy látom, nem is hinnéd el, szóval have fun az utána lévő hízással.
2012. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!