Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 magas és 60 kg vagyok....

165 magas és 60 kg vagyok. Szeretnék lefogyni legalább 50-52-re. Mikor, mit és mennyit egyek, hogy eredményes legyen, és tartós is?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most ugyanezt kezdtem-két hete-csak 61kilóról.

Minden nap munka után megyek futni,még csak 30perc megy,de lesz ez még több is. Reggel este 100 felülés, 100guggolás. Tudom nem sok, de nekem kezdetnek elég, és érzem is a hatását,jobb a közérzetem.

Közben csak ásványvizet,citromos vizet,cukor nélküli citromos teát, és plusz pezsgőtablettát iszom.

Rendesen reggelizek,délután főtt kaját ebédelek,vacsora nincs. Napközben gyümölcs,nasi nincs.Kenyeret csak nagyon keveset,inkább teljes kiőrlésű zsömlét,magos kiflit vagy abonettet eszek.

Tudom ez nem egy drasztikus fogyókúra,de én nem is azt akarok,hanem folyamatosan leadni a felesleget,szerintem úgy megtartani is könnyebb lesz.

2012. ápr. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ez a súly jóval az ideális testsúlyod alatt van. Tartósan úgy tudod megtartani, ha végigéhezed az életed.

Saláta, leves, száraz csirkemell, hetente egyszer kis szénhidrát, de utóbbit gyakorlatilag ki kell iktatni az étrendedből.

Mellé szálkásító edzés naponta, kb. egy óra, és mellé még mehet a futás.


Természetesen ennek a vágyott "modellalkatnak" szerves része, hogy SEHOL nem lesz rajtad zsírpárna. Tehát feneked csak akkor lesz, ha edzel rá rendesen, melled pedig úgy, ha befizetsz a plasztikai sebészhez.



A legtöbb fiúnak természetesen a kerek, markolászása ingerlő méretű mellek sokkal bejönnek, mint a kiálló medencecsont felett két kis löttyedt pattanás.


Amint a fenti életmódot feladod => elmész mekibe, hétvégente iszol pár pohár alkoholt, részt veszel egy családi rendezvényen, stb.

úgy a kiéhezett szervezeted azonnal elkezd raktározni, zsírpárnák formájában.

Mivel a testsúlyod csökkentése minden esetben az izomszövet csökkenésével jár, így a súlyt még nehezebb lesz leadni, mint elsőre, és frankó kis narancsbőröd is lesz mellé.

Az izomszövet ugyanis nyugalmi állapotban is több kalóriát éget, mint a zsírszövet. Ezért nem mindegy, hogy 60 kg-ból mennyi a zsír és mennyi az izom.


Ahogy a mellékelt ábra mutatja, az első kilengés után újabb drasztikus fogyózás jön, de már lelassult anyagcserével. Még kevesebbet kell enned, mint előtte.

Újabb kilengés (moziban iszol egy kólát, eszel egy pattogatott kukoricát), újabb, még keményebb fogyókúra.


Így alakul ki az a jojó effektus, aminek az lesz a vége, hogy 30 évesen itt visítasz, hogy 80 kg vagy, hogy adj le három kilót, hogy beleférj a tavalyi nyári ruhádba.


Ennél egyszerűbb megoldás: táplálkozz egészségesen, mozogj rendszeresen, igyál eleget, minél többször fogyassz nyers zöldséget-gyümölcsöt. Ennek hála nem lesz súlyfelesleged, nem kell fogyóznod, és a tested magától a számodra ideális súlyt fogja elérni.

Ami nem feltétlen jelent egyet azzal, hogy úgy fogsz kinézni, mint egy modell.


Egyébként a többségük elsősorban a rendszeres droghasználattal, ivászattal, dohányzással ad le sok súlyt, a maradékuk meg két marékra szedi az illegális zsírégetőket, és százasával eszi a papírzsebkendőt, hogy ne érezze az éhséget.

2012. ápr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Maximálisan egyet értek az előttem szólóval...Már látom is egybként a jövő generációját: a társadalom fele elhízott a másik fele kórosan gebe. Azt a pici részt, aki elfogadja azt, hogy 165 magassághoz a 60 kiló tökéletes, nos az a kicsi rész észrevehetetlen marad örökre....azt hiszem mára ez az egész dili kezd ijesztő méreteket ölteni....
2012. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, itt félreértések történtek. Én nem modellalkatot szeretnék elérni, és nem, anorexiás sem szeretnék lenni. Egyszerűen egy kis úszógumitól szeretnék megszabadulni :)
2012. ápr. 7. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár, hol ideális testsúly a 165-höz a 60kg??


Lehet hogy a neten, gépen, kalkulátor szerint.... de a való életben egyénre szabott!! Nem a kilók számítanak hanem a CENTI!


Én 170 cm vagyok, 55 kg és nem vagyok csont sovány, sőt anorexiás sem! Karcsú vagyok, nőies, sőt a fenekem kimondottan nagy, kerek, csupa zsír a combom, vádlim, hasam. És én tavaly 55 kg-osan másképp néztem ki mint most 55 kg-osan, mert akkor izomból volt rajtam annyi. Most így zsírosan kinéz az alkatom nekem is vagy 60 kg-osnak. Centire, sokkal több vagyok mint pl tavaly voltam ugyan ennyi kilósan.


Nem mindegy hogy az az 50 vagy 60 kg miből van rajtad. Ha annak a jórésze zsír, akkor nem csoda hogy fogyni szeretne szegény.


Én úgy próbálkozok, hogy a szénhidrátot kiiktatom ahogy lehet. Fehér kenyér nincs, helyette teljes kiörlésű. Főtt ételt minden délben eszek de kisebb adagot mint eddig. Próbálok sokkal több fehérjét bevinni, és sok zöldséget gyümölcsöt enni nassolás helyett. Napi 2-3 liter vizet is igyekszem betartani. NO cukor!


Ez mellett futás, erősítés heti 3-4 szer.

2012. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!